Prej 30 vitesh asnjë dasmë/ Fshati vetëm me burra, ja përse nuset nuk shkojnë atje.

Senseo

.
Staf në FV.AL
1601407566504.png
Në shoqërinë tonë shkesi ka qenë protagonisti kryesor që bekonte martesat, sot interneti i ka ndryshuar njohjet.Megjithatë në fshatin Mushnik të Rrogozhinës ende është e vështirë të gjesh grua, ndaj sot kemi vendosur tju prezantojmë me djemtë e këtij fshati që janë në kërkim të dashurisë së vërtetë.
Zeqir Topi, është 50 vjeç ai thotë se të gjitha vajzat që ka njohur e kanë refuzuar pasi fshati nuk ka rrugë të shtruar me asfalt.Fshati Mushnik është vetëm 5 km larg nga fshati Gërmenj i cili i gjithë është i shtruar me asfalt. Banorët e zonës thonë se rruga e pashtruar mund të shërojë zemrat e vetmuara të beqarëve.
Në ketë fshat banojnë 15 familje, të gjithë kanë ikur nga këtu prej mungesës rrugës.Nëse doni të njihni njërin nga djemtë e urtë dhe punëtor të Mushnikut ju lutëm kontaktoni në adresën tonë.Prej 30 vitesh asnjë dasmë/ Fshati vetëm me burra, ja përse nuset nuk shkojnë atje,ditorja.
 
Last edited by a moderator:

Hope

◕‿◕
Imagjino ca do i beje mitres femres ky nate pare tmarteses.....ska gjinekolog as saldator qe ja kthen ne terezi 😂😂😂
Po ai nuk tha qe ska pare femer me sy, se fshati komshi 5 km larg eshte, thjesht svjen asnjera te jetoj atje....
Keshtu qe relax, nata dasmes romantike e pasionuese :p
 

Mogli

Why always me jqj? 🙄
Po ai nuk tha qe ska pare femer me sy, se fshati komshi 5 km larg eshte, thjesht svjen asnjera te jetoj atje....
Keshtu qe relax, nata dasmes romantike e pasionuese :p
Ai ska pa ta siguroj une se aq e amel se asht femrat per at punen e punes do kishte ik kollovar ne fshat tjeter 😂😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
PEr te ardhur keq.
ne mos gaboj dhe njehere diku e kam lexuar kete lajm kohe me pare.
Nuk eshte aspak e drejte qe nje fshat vetem 8 klm large nga autostrada, dhe me 15 familje ,te mos ju shtrohet rruga.
 
Top