Prej 30 vitesh asnjë dasmë/ Fshati vetëm me burra, ja përse nuset nuk shkojnë atje.

^Anna ^

Antar Aktiv
E 🤐 meqe e kerkove.....por ba kujdes 🙂
@Mogli ca ste plq te foto ime qe e ironizove pa kuptu ca dmth ajo foto .... nuk ke krah aq te fort ??? Apo ske aq imgjinat me kuptu se ca i plq femrave..... se per 🤐 ishe ti ishe qe shkrujte pa lidhje e hec para se sdu debat me ty
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po me mir eshte kan me martu ket vajzen ktu ne kete fshat se tek serbet .plus nuk shikoj un djali ka apo nuk ka flok😝thot kjo.
 

Hope

◕‿◕
Po me mir eshte kan me martu ket vajzen ktu ne kete fshat se tek serbet .plus nuk shikoj un djali ka apo nuk ka flok😝thot kjo.
Po mire si kuptohet Elida me Sashen, se Sasha nanack flet shqip.... apo ky eshte sekreti mirekuptimit, secili ne gjuhen e tij si lodh koken tjetrit :p
500 euro shkuesit per respekt :)))


Arfenilla, te ka hyre frika me keto video-temat :p. Pa merak se per 500 € te prezantoj e une disa djem me floke, pa floke, te urte, familjar, me dipllome e pa dipllome.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po mire si kuptohet Elida me Sashen, se Sasha nanack flet shqip.... apo ky eshte sekreti mirekuptimit, secili ne gjuhen e tij si lodh koken tjetrit :p
500 euro shkuesit per respekt :)))


Arfenilla, te ka hyre frika me keto video-temat :p. Pa merak se per 500 € te prezantoj e une disa djem me floke, pa floke, te urte, familjar, me dipllome e pa dipllome.
Ti kem un 500€ sdo martohesha fare🤔😝
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Leje me ça thote ai se nuk ka lidhje rruga po qeka xheloz i madh ky pranej se pranojne, shifi bluzen dhe ke maru pune.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Po me mir eshte kan me martu ket vajzen ktu ne kete fshat se tek serbet .plus nuk shikoj un djali ka apo nuk ka flok😝thot kjo.
Bravo kesaj gruas se qenka puntore .
Nje pyetje kam : perse kafet i sherbeni pa pjate posht?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
u dashkan cu nja 5 Prostituta anej
u beka Leku Leter :D
 
Top