• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pret ne kolon dhe ti..?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ajde me nje teme te re.. meqe jan konsumu shum tjera tema..
Sigurisht se ju ndodh pothujse cdo dite te jeni ne kolon aty ne trafik...dhe zgjat pritja mbase edhe gjysme ore ose me pak.

Cfare thoni derisa prisni aty?
 

Desa

Temet Nosce
Më ndodh që kur kthehem nga puna të ngec në trafik. Nuk them gjë, pres si gjithë të tjerët dhe dëgjoj muzikë ku shpëton ndonjë ‘fjalë e pistë’ 😁
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Tqr cdesha qe hyra ketu.
Dil deren hapur e ke🤪

Ps..un derisa pres ne kolon ,ndodh njher se them ..ajde ishalla nuk presim shum..por kur e shoh se kalon ora dhe ngec aty ne kolon duhet me sha si gjith shqiptaret😝
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kolonë
 

Hope

◕‿◕
Une nuk shaj, shikoj per mundesite per te dal nga kollona :p, nqs ska mundesi atehere rri e pres deri sa te hapet rruga.
E mar ne telefon nqs eshte dite e ore e arsyeshme per kete pune!
Nqs jo, muzik e karaoke me publikun perreth :p
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Në Tiranë pothuajse çdo orë është trafik..
Por duke fillu nga ora 4 pasdite është lemeri...
Ia kërcas iki në këmbë tani..
 

Hera

Dum Spiro Spero
Me mire mos them se çfare them 😂😂😂😂 pupupuoupu
 

Abisi

Staf në FV.AL
Ajde me nje teme te re.. meqe jan konsumu shum tjera tema..
Sigurisht se ju ndodh pothujse cdo dite te jeni ne kolon aty ne trafik...dhe zgjat pritja mbase edhe gjysme ore ose me pak.

Cfare thoni derisa prisni aty?
Vendi perfekt per tu shfryre me sharje😜
 

MrCool

Old School.
Te pres kur ka vetem nje kolone, nuk e kam edhe aq problem.

Problemin me te madh e kam kur ka dy kolona dhe me duhet te zgjedh cilen te mbaj.

Me ndodh shpesh ne dogane qe kolona te cilen zgjedh te mbaj, leviz me avash. Tentoj te shkoj te tjetra po mu dha mundesia, fillon te ece me shpejt ajo ku isha.

Epo nuk le kemb robi pa ja shajt 7 breza ne ato momente.
 

Hope

◕‿◕
Jo ne kosov nuk shajm ashtu..ne direkt te nana orjentohemi🤣🤣
Shan ti??? Po prandaj ngele pa martuar!
Kush meshkull i dites sotcme mer nje femer qe shan ne trafik? Shume turp!!! :))))

Prandaj femrat sduhen lene ne timon se degjenerojne sa formohet nje kollon me 3 makina :p :p :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shan ti??? Po prandaj ngele pa martuar!
Kush meshkull i dites sotcme mer nje femer qe shan ne trafik? Shume turp!!! :))))

Prandaj femrat sduhen lene ne timon se degjenerojne sa formohet nje kollon me 3 makina :p :p :p
Ku thash shaj un🤦‍♀️Mos me akuzo pa fakte vetem me fjal se thon tjert..
Un jam e qet ne trafik..ama kam vllain e vogel se thot gjith jan fajtor ne trafik..veq ai i mir edhe pse veq i mungon pista se avion e kish ba makinen😝
 

Hope

◕‿◕
Ku thash shaj un🤦‍♀️Mos me akuzo pa fakte vetem me fjal se thon tjert..
Un jam e qet ne trafik..ama kam vllain e vogel se thot gjith jan fajtor ne trafik..veq ai i mir edhe pse veq i mungon pista se avion e kish ba makinen😝
Lexo me siper si u vete-akuzove :p
 
Private conversations
Help Users
    Top