Pret ne kolon dhe ti..?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ajde me nje teme te re.. meqe jan konsumu shum tjera tema..
Sigurisht se ju ndodh pothujse cdo dite te jeni ne kolon aty ne trafik...dhe zgjat pritja mbase edhe gjysme ore ose me pak.

Cfare thoni derisa prisni aty?
 

Desa

Felix - Culpa
Më ndodh që kur kthehem nga puna të ngec në trafik. Nuk them gjë, pres si gjithë të tjerët dhe dëgjoj muzikë ku shpëton ndonjë ‘fjalë e pistë’ ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kolonë
 

Hope

◕‿◕
Une nuk shaj, shikoj per mundesite per te dal nga kollona :p, nqs ska mundesi atehere rri e pres deri sa te hapet rruga.
E mar ne telefon nqs eshte dite e ore e arsyeshme per kete pune!
Nqs jo, muzik e karaoke me publikun perreth :p
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Në Tiranë pothuajse çdo orë është trafik..
Por duke fillu nga ora 4 pasdite është lemeri...
Ia kërcas iki në këmbë tani..
 

Hera

Banned
Me mire mos them se çfare them ???? pupupuoupu
 

Abisi

offline✌
Ajde me nje teme te re.. meqe jan konsumu shum tjera tema..
Sigurisht se ju ndodh pothujse cdo dite te jeni ne kolon aty ne trafik...dhe zgjat pritja mbase edhe gjysme ore ose me pak.

Cfare thoni derisa prisni aty?
Vendi perfekt per tu shfryre me sharje?
 

MrCool

Old School.
Te pres kur ka vetem nje kolone, nuk e kam edhe aq problem.

Problemin me te madh e kam kur ka dy kolona dhe me duhet te zgjedh cilen te mbaj.

Me ndodh shpesh ne dogane qe kolona te cilen zgjedh te mbaj, leviz me avash. Tentoj te shkoj te tjetra po mu dha mundesia, fillon te ece me shpejt ajo ku isha.

Epo nuk le kemb robi pa ja shajt 7 breza ne ato momente.
 

Hope

◕‿◕
Jo ne kosov nuk shajm ashtu..ne direkt te nana orjentohemi??
Shan ti??? Po prandaj ngele pa martuar!
Kush meshkull i dites sotcme mer nje femer qe shan ne trafik? Shume turp!!! :))))

Prandaj femrat sduhen lene ne timon se degjenerojne sa formohet nje kollon me 3 makina :p :p :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shan ti??? Po prandaj ngele pa martuar!
Kush meshkull i dites sotcme mer nje femer qe shan ne trafik? Shume turp!!! :))))

Prandaj femrat sduhen lene ne timon se degjenerojne sa formohet nje kollon me 3 makina :p :p :p
Ku thash shaj un?‍♀️Mos me akuzo pa fakte vetem me fjal se thon tjert..
Un jam e qet ne trafik..ama kam vllain e vogel se thot gjith jan fajtor ne trafik..veq ai i mir edhe pse veq i mungon pista se avion e kish ba makinen?
 

Hope

◕‿◕
Ku thash shaj un?‍♀️Mos me akuzo pa fakte vetem me fjal se thon tjert..
Un jam e qet ne trafik..ama kam vllain e vogel se thot gjith jan fajtor ne trafik..veq ai i mir edhe pse veq i mungon pista se avion e kish ba makinen?
Lexo me siper si u vete-akuzove :p
 
Top