Pret ne kolon dhe ti..?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sinqerisht jam e qet ne trafik..edhe pse fakt se bahem nervoz po me shum bej kshtu uuuuuuuufffffbreeeere ?
 

Hope

◕‿◕
Pse ke dyshime?shiko se mua kurr askush nuk ma ofroj ase nje biciklet e jo me bmw?
Aman se ti jap kontaktin tend heres tjeter. Une mendova se eshte dicka normale tek ju, se ketu skaloj javen pa ndonje super-oferte. Fundja po sgjeta vete e dij qe sdo mbetem ne dore te hallit se perhere do gjendet nje me kerr te bardh te me shpetoj nga vetmija :))
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Aman se ti jap kontaktin tend heres tjeter. Une mendova se eshte dicka normale tek ju, se ketu skaloj javen pa ndonje super-oferte. Fundja po sgjeta vete e dij qe sdo mbetem ne dore te hallit se perhere do gjendet nje me kerr te bardh te me shpetoj nga vetmija :))
Kjo i bije ..se te vjen cdo dite vera ka der
Tek ti

.tek un mbet dimer ?
Ps..kosovaret cdo here kan qen solidare ne rastet tilla madje dhe shum bujar..jo si ju andej se vetem gjethe te ofroni??
 

Hope

◕‿◕
Kjo i bije ..se te vjen cdo dite vera ka der
Tek ti

.tek un mbet dimer ?
Ps..kosovaret cdo here kan qen solidare ne rastet tilla madje dhe shum bujar..jo si ju andej se vetem gjethe te ofroni??
Ama une ne jeten time sdo i ofroja njeri vellajin apo motren time per martese keshtu pa njoftur:p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Me ka ndodhur shumeeeeeee here te prese ne rradhe ne dogan sme ben pershtypje .Per te share nga pak .cfare bej
- do dal nga makina te ha mos bej therrime
- do ndez cig pas buke
- do zbras veshkat pas ndonje shkurre
- muhabet me njerez te tjere
- edhe qesh me ndonje shqipo qe rri ne greqi nga ata te modes se bishtpellumbave qe sdine mire shqip.

Ps: vallai vertet lodhesh por eshte dhe nice ?
 

Mogli

Be good or be good at it
Me ka ndodhur shumeeeeeee here te prese ne rradhe ne dogan sme ben pershtypje .Per te share nga pak .cfare bej
- do dal nga makina te ha mos bej therrime
- do ndez cig pas buke
- do zbras veshkat pas ndonje shkurre
- muhabet me njerez te tjere
- edhe qesh me ndonje shqipo qe rri ne greqi nga ata te modes se bishtpellumbave qe sdine mire shqip.

Ps: vallai vertet lodhesh por eshte dhe nice ?
lum shkurrja
 

Katil

Antarë i Respektuar
Jam i qetë.Dëgjoj muzik
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nuk pres
Gjuaj ose me gjuajne?
Prnd mtha para ca ditesh kushuriri qe smi ndantw njera syt ntrafik sot,ti paske qen mi kafshhhh??
 
Top