Pret ne kolon dhe ti..?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shof telefonin, forumin, instan.
Une pasagjer jam perhere kshuqe e kam me te lehte ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Muziken e kam fiksim ne makine dhe kur ska trafik .
e dyta Ja flas me familjare ne whap , hy ne forum etj.

kur vertet kalohet caku shaJ shqip se sikur te ikin bubat ma mire .
ah duhet theksu qe ktu rri me xham mbyll se tfulliq zoti 80% i ke shqipe.
atje ku isha po .?
 
Top