• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Prezantimet me te veçanta ne forumin virtual

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lolita25

So EmoTionaL
Deshirojme qe te paraqesim prezantimet me te vecanta qe ka pasur Fv.
Kto prezantime do te vendosen ne kete teme si prezantime te sukseshme dhe qe na kane lene mbresa gjate leximeve.

KarameleZana

Franko^^Amc

Nostra_22

Humbesi
 
Redaktimi i fundit:

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Po i shtoj dhe diçka asaj qe ka thene Lolita,keshtu evitohen shkrimet chit chat.

Ne kete teme asnje nuk do marre çmim per prezantimin me te bukur.Nese ne vendosem te benim nje gje te tille ishte edhe per tu treguar anetareve te rinje se si mund te bejne nje prezantim.Se shume prej anetareve shkruajne vetem hi,dhe fillojne 1000 pyetje nga anetaret e tjere.
Nuk ka te beje as me faktin qe kemi vene anetaret me te cilet kemi me shume miqesi,keshtuqe mundohuni te mos shikoni ne çdo gje diçka negative ose me nje sens te dyfishte.
S'kemi pse servilosemi duke vene prezantimet e anetereve qe ne fund te fundit nuk njohim.Keto jane vene pasi konsiderohen vertete si me te veçantet.E do vihen dhe te tjere kur te behen prezantime te veçanta.
Gjithe te mirat dhe faleminderit per mirekuptimin.
 
Redaktimi i fundit:

El'Mejor

Daja
Po i shtoj dhe diçka asaj qe ka thene Lolita,keshtu evitohen shkrimet chit chat.

Ne kete teme asnje nuk do marre çmim per prezantimin me te bukur.Nese ne vendosem te benim nje gje te tille ishte edhe per tu treguar anetareve te rinje se si mund te bejne nje prezantim.Se shume prej anetareve shkruajne vetem hi,dhe fillojne 1000 pyetje nga anetaret e tjere.
Nuk ka te beje as me faktin qe kemi vene anetaret me te cilet kemi me shume miqesi,keshtuqe mundohuni te mos shikoni ne çdo gje diçka negative ose me nje sens te dyfishte.
S'kemi pse servilosemi duke vene prezantimet e anetereve qe ne fund te fundit nuk njohim.Keto jane vene pasi konsiderohen vertete si me te veçantet.E do vihen dhe te tjere kur te behen prezantime te veçanta.
Gjithe te mirat dhe faleminderit per mirekuptimin.
Edhe une mendoj se ke te drejte .!!
 

prodigious

I perjashtuar
Po i shtoj dhe diçka asaj qe ka thene Lolita,keshtu evitohen shkrimet chit chat.

Ne kete teme asnje nuk do marre çmim per prezantimin me te bukur.Nese ne vendosem te benim nje gje te tille ishte edhe per tu treguar anetareve te rinje se si mund te bejne nje prezantim.Se shume prej anetareve shkruajne vetem hi,dhe fillojne 1000 pyetje nga anetaret e tjere.
Nuk ka te beje as me faktin qe kemi vene anetaret me te cilet kemi me shume miqesi,keshtuqe mundohuni te mos shikoni ne çdo gje diçka negative ose me nje sens te dyfishte.
S'kemi pse servilosemi duke vene prezantimet e anetereve qe ne fund te fundit nuk njohim.Keto jane vene pasi konsiderohen vertete si me te veçantet.E do vihen dhe te tjere kur te behen prezantime te veçanta.
Gjithe te mirat dhe faleminderit per mirekuptimin.
Nuk e kuptoj kete. Ca lidhje ka njohja ketu? Nese dikush e ka prezantimin te vecante atehere duhet vene ketu edhe pse nuk e njeh apo jo?
 

VirusiEULEX

Antar Aktiv
Bravo...bravo....te gjitha qe prezantime fenomenale.....megjithese disa veretet kishin shkruar gjate dhe disi u lodha pasi arrita ke rreshtat e fundit, ngase sikur t'ishin gazetare kishin thurur fjali shume te lodhshme.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top