Prifti u bën thirrje besimtarëve për seks shtatëditor

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Udhëheqësi i një kishe në Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës u ka bërë thirrje besimtarëve të tij në maratonë seksuale. Për të dëshmuar se seksi nuk është vetëm për njerëzit e amoralshëm, por edhe për të mirat e bashkëshortësisë, ai u ka thënë besimtarëve të bëjnë seks gjatë shtatë ditëve të ardhshme.

Prifti 47-vjeçar Ed Young gruaja e të cilit i ka 26 vjet dhe i ka lindur atij katër fëmijë deri më tani, ka bërë apel tek besimtarët e tij të martuar që të bëjnë seks gjatë shtatë ditëve në vijim.

“Do të provojmë”, ka thënë Young me qëllim që sikurse edhe çdo besimtar i ndershëm ta bëj në vepër atë që predikon. Poenta, siç sqaron ai, është rigjallërimi i seksit në bashkëshortësi duke pasur parasysh se bëhet fjalë për një vepër e cila është shpirtërore dhe e cila ushqen e forcon lidhjen.

“Zoti ka dashur që seksi të ndodhë në mes meshkujve dhe femrave dhe mendoj që kjo është njëra prej gjërave më të mira që ai ka mundur të bëj për fëmijët e tij”, ka thënë Young./telegrafi/
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Urrraaaaaaaaaaa
 

baby-angel

Thpilt
Hahh, sa keq paskan shkuar punet atje..:D
 

eldi

trafikante
po mire tani. prifti me kater femije???? po kush ia ka bere ndonje murgesh?????

po cne prifti ka te drejte te ket femije??????
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Eldi po prifti vetem per ta pare e ka ate gjene moj ?? LOL LOL LOL
Mos i ngatron prifterinjte me murgjit moj LOL LOL
 

eldi

trafikante
Eldi po prifti vetem per ta pare e ka ate gjene moj ?? LOL LOL LOL
Mos i ngatron prifterinjte me murgjit moj LOL LOL

hahaahhahahahahaa
ja e mesova dhe nje gje te re. se nuk e dija. hahaahhahaahaa
 
Top