Prioritetet Tuaja Per 2009-en

alfonci

Veri investigatio
Duke qene se viti 2009 sapo ka filluar e hapa kete teme ne menyre qe te ndajme me njeri tjetrin "planet prioritare" qe kemi per kete vit. Shpresoj qe te gjithe te arrini te keni nje vit sa me te mire ne karriere, jete dhe shoqeri, por nga ana tjeter mbase ja vlen qe te pyesim veten se cfare duhet te bejme ne gjate ketij viti, se cfare eshte me rendesi ne menyre qe ta beje kete vit jo nje deshtim, por nje vit te paharrueshem me kujtime plot suksese, gezime dhe arritje. Le te jete i tille per te gjithe juve.

Dikush nga ju mund te kete plane per te mbaruar shkone, dikush te punesohet, dikush tjeter te udhetoj e te tjera.

Do ju ftoja qe te ndani planet qe keni per 2009-en nese keni ndonje te tille behet fjale gjithmone :D

-> Po ja filloj une,

* Per kete vit ne planet e mia kryesore kam perfshire udhetimin ne shba dhe evrope, suksesin ne shkolle dhe te vizitoj familjen gjate veres. Pse jo edhe ndonjeri nga anetaret :D.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

te dal me 10-ta sic kam bere dy vjet rresht ne gjimaz.......
te vizitoj kosoven..
te jap nje provim per gjuhen angleze ne baz te metodave te toelf.....
tja kaloj shkelqyeshem veren qe mezor po e pres

kismet per te tjerat.............:)
 

vlora

PeJaNeZe
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

nuk bej dot plane sepse kur nuk arrij me i mbajte....le te vije cfare te vije..por ishalla jane te mira..ato qe vijne....:)
besoj se ky vit ka per te sjelle shume ndryshime ne jeten time...por ato do jen pozitive!
t´shofim...:)
 

PAZUZU

Dark Knight
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

pper mua te gjitha impenjimet qe kam marre kane prioritet...dhe jane ne te njejten linje..mundohem vetem mos ta humb kohen kot keshtu qe i jap rendesi gjerave qe bej...pastaj realizimi i tyre ne menyre te perkryer ose jo pak rendesi ka per mua sepse gjate kesaj kohe mund te ndodhin shume te papritura dhe nuk varet perher nga un perfundimi i nje impenjimi...per mua rendesi ka qe merrem me dicka dhe nuk rri ose bej gjera qe sme hyne ne pune...shpresojme mire...:)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Prioritetet e mia per 2009 jane universiteti,vetja,familja,puna dhe gjiro neper bote...

P.s. U hoqen vizat per ne Brazil??? Se me intereson te shkoj atje kete vit.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Love Love Love....
Dashuri ne cdo drejtim!:)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Si prioritet do jete te shtoje rracen e shqipeve :gjujpeshk:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Te jem sa me pozitive dhe optimiste :D.....Perkushtim dhe dashuri per familjen time...te rris ate qe kam filluar te ndertoj :puc

Dua te mundohem qe cdo dite te bej dicka te re, ndryshe nga ditet e tjera ;)
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Te kaloj testin e matures .... te arrije te regjistrohem ne fakultet kto i kam prioritete te tjrat me pak te rendesishme ......:D
 

zhandark

Anëtar i ri
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

une pretendoj qe kte vit te iki ne londer dhe te rri atje ,,dua qe per nje kohe relativisht te gjate te iki nga rutina e merzitshme e vendit ku jetoj
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Te Bej nje super videoo ...Te jepm i pari qe do inqizoj kenge ne burg dua ta arrij kete qellim e te tregoj qfare eshte jeta brenda telave ...

Do mundohem te le gjitheqka per kete send.....Se ja kam borxh nje miku tim kete nder...
 

inushja2

preshevare
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

Termin "plan" e kam hequr fare nga perdorimi , sepse me dalin gjithmon antiplanet qe mi shkaterrojn ato te parat :p sidomos kur behet fjal per "plane qefi" :p

Si prioritet kte vit do ve mbi te gjitha veten time, do kushtoj me shum kohe dhe kujdes jetes sime private ....
Kam nje qellim shum te perzemert dhe shpresoj shume qe ta arrij gjat ktij viti !
etj etj :p
 

2ntythree

Anëtar i ri
Titulli: Prioritetet Tuaja Per 2009-en

ta bej vitin e suksesit ne çdo fushe(jo futbolli :D)
 
Top