Prit per dike te vecante!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Bored Hey Arnold GIF
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Prit gomar se del bar
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Staf në FV.AL
Para afër një jave vendosa të thej principin e pritjes. Vendosa të pres duke ecur para, por duke përjashtuar të gjitha subjektet kompetente. Kjo nuk e afektoi primordialitetin dhe mund të them se ja vlejti. Tradhtova veten, por fitova diçka më të bukur. 😊
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Nuk ka njerez te veçante.
Ka njerez te beses dhe njerez te pabese.
Kta te fundit jane shtuar shume kohet e fundit.☺️
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ku eshte vendi pritjes ktu kafen ta marrim me vedi apo e afron forumi 😋
 

Hope

◕‿◕
Prit se nuk te iku treni, e sikur te duket se po afron tik-taku final... me mire prit se sa te maresh trenin e gabuar...
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
vänta inte med en kärlek som aldrig kommer att bli .. livet är tillräckligt vackert för att leva med det förflutna
 
Top