Pro apo Kunder !

Pro apo Kunder !

 • Nuk duhet te gjykohet

  Votat: 3 75.0%
 • Duhet te gjykohet

  Votat: 1 25.0%
 • Nuk e di

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  4

Dilematiku

Antar Aktiv
Te rrespektuar !

Desha ta di mendimin tuaj lidhur me ate se a duhet te gjykohet Albin Kurti apo jo. Nuk po ju jap me shume llaf sepse e di se pak a shume keni njohuri per kete tem.
 

Dilematiku

Antar Aktiv
Titulli: Pro apo Kunder !

Ju kisha lut qe ne shoqerim me voten te jepni dhe nga nje koment te shkurter.

T'faliminderit per mirekuptim
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pro apo Kunder !

Albin Kurti eshte nje i ri shqiptar qe skerkon as me shume por edhe as me pak qe shqiptaret e Kosoves te vendosin vete per fatin e tyre se si do te qeverisin dhe do ta prosperojne Kosoven.Jane miqte e serbeve ata qe kerkojne te ndalin shqiptaret ne pergjithesi dhe Albin Kurtin ne vecanti ne kerkesat e tyre te ligjeshme.Kosova tashme eshte shtet i pavarur dhe sovran dhe Euleksi ska te drejte tu ngaterrohet si ferre neper kembe shqiptareve.Ja pra, pse Euleksi kerkon te trembe shqiptaret duke gjykuar dhe denuar me burg Albin Kurtin.
 
Redaktimi i fundit:

Elsa-1

Antar Aktiv
Titulli: Pro apo Kunder !

Dilematiku, nuk edi se c'mund te them Albini ka ber shum per Kosoven, ka ber per te miren e Kosoves, ka qene aktiv ne te gjitha strukturat e Kosoves, nuk edi se si mund te gjykohet nje njeri si Albini, ne vendese te gjykohen ata ushtare polak nese nuk gaboj qe i vrane 2 kosovar ne demonstratat te vitit 2007 keta meren me Albinin, kjo esht nje padrejtesi e madhe nga vet shteti i Kosoves..
S'di cka mund te shtoj me teper sinqerisht..
 
Top