Projekti i ri nga Geti (Video)

xhebrail1

INTERIST
Një prej reperëve më të përfolur shqiptarë, Getoar Selimi, ka publikuar këngën e tij të re solo me videoklip.

“E Nxonme” është kënga e cila flet për një aventurë dashurie, ku një femër tradhton të dashurin e saj për Getin dhe vazhdon aventurën me të dytë.

Sidoqoftë, ajo që shohim tekstualisht në këtë këngë dallon vizualisht.

Videoklipi i punuar nga Imagine Creative shfaq Getin si multi-milioner mbi çatinë e hotelit Swiss Diamond dhe me veshje karakteristike e ambient mbretëror.

Këngën e kanë punuar producentët shqiptarë, krijuesit e hitit “Fenix”, Zzap dhe Chris. /Telegrafi/


 
Top