Propozim per Sop nick anja24

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AL3XI

....
votoni nick anja24 per sop po ose jo mund edhe te komentoni dicka ne lidhje me vendimin qe merni ose dicka tj flm.
 
Un Votoj Pro Per Anja24 Per Aq Sa e Njof Un Eshte Shum e Afte Per Te Menaxhuar Statusin Sop Si Dhe SHum e Komunikushme Me Userat .. Pra vota Ime Eshte PO
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vota ime esht JO. Arsyja.. Se njoh! Kohet e fundit sa kam par shum on rri pothuajse gjithmone deop.
 

Premium

Antar Aktiv
Jam pro me shtimin e anja24 per sop. Besoj qe esht e afte per sop flm.
 

chatoshqip

Antarë
Per anja24 edhe pse shof simpati nga shumica, mendimi im eshte per JO.
Arsyeja: Nuk e njof shum mire personalisht dhe nuk dua te krijohen keqkuptime ne staf.
Me vone kismet e diskutojme prap.
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mirembrema!

jam kureshtare me dite,ku eshte ky chati qe flisni?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top