Propozim per Sop nick BjOnDi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

chatoshqip

Antarë
BjOnDi eshte nje anetar qe e perdor per nje kohe te gjate chatin, gjithashtu ka dhe eksperience te mjaftueshme rreth komandave por mbi te gjitha,
ka nje sjellje teper te matur ndaj perdoruesve dhe anetareve te stafit.

Jepni mendimet tuaja nese e meriton te shtohesh ne stafin sop.
 

AL3XI

....
un e njoh shum kohe bjondi-n esht user i rregull ka pas qen shum her pjestar i stafit jo problematik i komunikushem me me te gjith un jam per PO flm.
 

Premium

Antar Aktiv
Jam dakord me kete vendim jam pro per BjOnDi per acc te sop sepse kam vite qe e njoh BjOnDi dhe mund te them qe esht nje user korrekte ka pas acc neper chati dhe se kam par naj her duke ofendu apo abuzu. Mendoj qe Chati Fajtori I duhen sop si BjOnDi.
 

Harem

Antarë
Me BjOnDi kam folur vete personalisht ne lidhje me kete ceshtje e kam marr ne pv dhe i kam kerkuar te vije ne staff (nese ka deshire) kam pyetur dhe koleget e mi para se te beja kete veprim dhe ato qe ishin online ishin dakort me propozimin tim vetem se ato theksuan qe ky nuk don te ket acc e kishte dhe e la por nese ky pranon jemi ok dhe une ne nje mendim me koleget jam qe ky eshte user i rregullt jo problematik dhe jam PRO per BjOnDi nuk di pse nuk e pranoje propozimin tim qe i bera ne pv sdi cfare e shtyri te nderroje mendje :) Por gjithsesi une jam PRO!
 

Sugar

Antarë i ri
Prsh.. mendoj se shtimi i bjondi t per SOP mund te japi gjera positive chatit.. esht shum i njohur besoj dhe kam par ka shum shoqeri kshuqe normalisht un jam shum PRO per shtimin e tij.. byee
 

Emily_

Antarë i ri
Mroma ,, esht shum e vertet qe BjOnDi esht nje Cun shum i sjellshem dhe i Respektumen ,, Mendimi im esht te shtohet "Sop"
 

AL3XI

....
Prsh stafi, mbyllet votimi per Bjondi edhe shtohet sop ne baz te votave qe ka mar pro.. TEMA mbyllet flm
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top