Propozimet per martes sipas krahines

Quku

Marakli Krapit

Me lot me lot kam qesh per Vloren dhe Kavajen :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines


Me lot me lot kam qesh per Vloren dhe Kavajen :p
deshem edhe ne te qeshim me lot, sa u banem gati po linku nuk punon!:esp:
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Problemi jote qe ste punon,se mu me punon :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

E fort fare kjo. Me pelqeu Vlora dhe Himara. Vetem se tek ajo pjesa e fundit me ate skenarin "Gay" duhet te kishin von Kavajen aty jo Hollanden.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Propozimet per martes sipas krahines

vlora nambër uan
nam fare.me nje diference se fjala motra eshte zevendesu me fjalen pasha lol
 
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Vlonjatet harbute dhe prepotente Lol. Korcari i qyteteruar por me i forte doli Lushnjari vetem ate pranoi ajo goca per martese. Kurse vete do me pelqente ai propozimi i tepelensit Lol
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Mua me pelqeu Peshkopia, Miloti dhe Erseka..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

lol lol lol Kuksi dhe lavazhot n'Angli lol
Ps. Me Tironën ja paskan fut i çik pa lidhje.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Duhet te ishte Peza jo Tirona , se pezaket i hajne "r" te theh me hike lol

gjithsesi une do zgjidhja saranden per veten....:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

E fort fare kjo. Me pelqeu Vlora dhe Himara. Vetem se tek ajo pjesa e fundit me ate skenarin "Gay" duhet te kishin von Kavajen aty jo Hollanden.

kavaja ishte pra, thjesht i tha do te te coj ne amsterdam lol
mund te kish qene edhe elbasoni ....po cti besh pamjes lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Te keqen e Shkodres te marsha lol

Po me Vloren e kan tepruar....:( si kemi labet aq agresiv!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Me vloren vetem ekzagjerim ska ...nisur nga thagmat e kane bo fiks
sidomos kur i thoshin anita bitrit -liroji mos ato xhinse se ja more frymen .....

Ja ashtu lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Keni njohur ju labet e gabuar:p se ska mundesi ndryshe lol

Labet jane natyre e bute e romantike, qe e mbajne femren ne pellemb te dores, vlersojne familjen dhe i duan shume femijet.
Nje vemendje e vecant shkon per prindrit e te dy pjestareve te ciftit

(ps: kam agjensi martesash labe, per te interesuarit, sdo mbesni te zhgnejyher lol)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

O Zina....rrej i cike ma omel se kaq trash sna e tret stomaqi hic lol
vlonjati qe edhe kur te propozon thote
o vrome do me pranosh apo te te terheq zvarre neper skele :p
aaaa per shoqni i ke valut ,gallata ...qyfyre plot por edhe ato pasi tia kesh njoft tipin se ndryshe thu me ra tashi me ra pastaj:p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Epo eshte histori me vete me njoft e labet.
Ky imi ka dal i mire shume, mos ma merni ne syshe:p

Pastaj Bella mund te konfirmoj edhe ajo se sa natyre e mire jane labet lol

E femrat jane te ndryshme- ka femra qe preferojne meshkujt direkt e te fort, nderkohe qe ka nga ato qe preferojne ti dominojne:p
Ceshtje kendveshtrimesh kjo pune lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

po e vertet...po edhe potenca ka i limit o ti goce ....se me ne nga jashte laberise duket si lufta e roseve lol
temperament zjarri kane...dyfekun gati vlla
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Dil i cik mrapa ore vëlla se un jam nipi Ismail Qemalit !

5687132107_905f249b54_z.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

hahaha gallat,rendesi ka te martohen njerzia,pas i u propozun e u perqafun crendesi ka :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Funny....vlora e papare
 

London

carpe diem
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Kuksi me lot e vertet kjo me lot kam qesh lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Kurse fushe kruja ia merr te terave ne kthese lol
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Propozimet per martes sipas krahines

Kuksi Aaahahaaaahaahhaaha
Vlonjatet Qenkan me Keq se Burrelsat
 
Top