PS dhe PD regjistrohen për zgjedhjet në Ballagat

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
TIRANث- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) miratoi gjatë mbledhjes së sotme kërkesën e Partisë Demokratike dhe të Partisë Socialiste për regjistrimin e tyre si subjekte zgjedhore, pjesëmarrëse në zgjedhjet e pjesshme për kryetar komune në Ballagat, që do të mbahen në 2 gusht.
Shkaku i rivotimit për kryetar komune në Ballagat të qarkut Fier vjen pas shkarkimit nga detyra të kryekomunarit të mëparshëm, i larguar për shpërdorim detyre.Shekulli
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
ne sikur me qen me te medhenj se kina qe bejme kaq rremuje ncnc
 
Top