• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pse e masakroni shkronjën ë?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Adoleshentet nuk e kane qejf sepse i shkurtojn gjerat, ndersa ka nga ata qe per mungese shkollimi nuk dine te shkruajn.
Problemi jane disa parazita qe sdine te dallojn qe gramatika eshte e rendesishme dhe qe kjo germe ben goxha P

Personalisht e adhuroj si germe, i jep shume bukuri fjalive. Ce do qe spara gjendet neper telefona ose laptop.


Se me beri pershtypje, keni thene te njejten gje. Ca je duke thene vlla? Ca sta mbush syrin? :p
Tani e pashe citimin qe paska bere zoteria . Ndoshta e ka thene ashtu se alfabeti shqip ka 36 dhe eshte i tij. Ndersa cfare alfabeti kam une(ndoshta jo shqip) ai nuk e di. Kot mi mo batuta gjasme lart e posht. Duan te bejne te zgjuarin kudo. :)

Thjesht po hamendesoj se sja kam iden ca ka dash me thene ai xhanem.
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Tani e pashe citimin qe paska bere zoteria . Ndoshta e ka thene ashtu se alfabeti shqip ka 36 dhe eshte i tij. Ndersa cfare alfabeti kam une(ndoshta jo shqip) ai nuk e di. Kot mi mo batuta gjasme lart e posht. Duan te bejne te zgjuarin kudo. :)

Thjesht po hamendesoj se sja kam iden ca ka dash me thene ai xhanem.
Arapke :p

Nuk po bej te zgjuarin
 

Aragon

Anëtar i Respektuar
Ne smartphone e kemi me thjeshte per te perdor ë-ne. E mban trus germen e dhe te del si opcion ë.
 
Top