Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

redi-

Anëtar i Respektuar
Liza
Apsulutisht qe nuk jane te gjithe njelloj, por shumica kshtu eshte.Une njof shume kshtu.Ndoshta jan kshtu vetem kto qe njoh une dhe te tjerat jen yll e hene.
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Mendoj qe ka goca qe i ben te ndihen te lumtura duke ju then fjal te embla :)

Atehere cdo kush ndihet mir po ti thuash ato fjal te embla :)
 

mirela

DODONA hajmali
Sepse per femrat eshte nje fjale shume e veshtire per tu mbajt mend, dhe per kete kane nevoje ta ridegjojne shpesh :D

LOL LOL LOL
Varet nga femrat sa kene nevoje te jene ne qender te vemendjes
Kjo ndodh te femijet kur bejne gabime dhe i kritikojne prindet , ata pyesin mami , babi a me do ti mua ...? :p
Ndoshta ngaqe femra eshte me e dobet ka nevoje ta degjoje shpesh kete fjale
Nuk eshte detyrim te thuasht te dua !
PO e ndjeve qe e do dike me te vertet keto tre shkronja magjike bashkohen vete e dalin nga shpirti pa u sforcuar e po dolen te tilla fjale qofte dhe njehere ne jave,( se jeta ka halle plot e nuk kemi mundesi te jemi te vemendshem gjithe ditet) femra me mend ne koke ska perse te kerkoje ti persreitet nje gje e tille sa te behet monotoni
PO nje femer e mencur ( per ty Redi hapes i temes tani ) qe e ve re se mashkulli i saj "ka harruar " ta thote me kete fjale magjike jo njehere ne jave , po se thote me kurre.
E fyen femren e vete ne vend qe ti thote Te DUA, i thote dicka fyese ose muhabete shokesh , ajo vete vetiu kerkon te dije nese ky e do ose jo
Kur bindet qe ai ka harruar te thote TE DUA , ajo iken , ato qe s'ikin poshterohen nga meshkujt qe "s'kane kohe " te thone te DUA!
 

alfonci

Veri investigatio
Sepse tjerat jane vete, dhe vetem te duhen e rrespektohen kane nevoje.
 

redi-

Anëtar i Respektuar
Une per veten time them: Me mire te me thot e dashura te dua me zemer e shpirt se sa te thote te dua ne maje te gjuhes e pastaj gili gili me te tjeret.
 

diall

Anëtar i ri
Ehhh Femrat e kane Deshire dhe Qef sepse ndihen te vlersuara prandaj ...por ama vete e thone rralle e per malle 1 te dua..
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Femrat te cmendin me kete te dua cdo sekonde nuk arrin ti thuash mirmengjes te dua ose tek komshija te shkosh direkt te dua kur nuk i kthen te njejten gje te thote kurre sme ke dashur gjithmone per krevat me deshe dale moj se uje po shkoj te pi i thua dhe qetsohet....
 

diall

Anëtar i ri
yhahaha e madhe kjo Cyper :) "kurre sme ke dashur gjithmone per krevat me deshe dale moj se uje po shkoj te pi i thua dhe qetsohet...."
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Ti nxorre shembullin...po kjo smdth qe te shembulli jot te gjitha situatata te jene brenda dites....e para kjo
e dyta eshte nje nga fjalet me te shtrenjta qe po ta thuash nuk te kushton gje ty, por pasuron personin qe e degjon...vere veten ne poziten e te dashuruarit dhe mendo te te thote nje goce te dua....nuk do rreshtje kurre se degjuari kete fjale...ta siguroje. :D
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

un nuk ankohem :D qekam me fat .. lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Do thoja femrave u pelqen tua demostrosh dashurin, jo tua thuashe me fjale,.te ma prseriste partneri gjithe diten te dua te dua,pesronalishte do thoja ka ndonje problem psikollogjik..hahahahaha
veprimi e shfaqe dashurine,ndaje ato duhet te jene gjate gjithe kohes te embela dhe respektues,.nje shikim sa nje mije fjale.:)
 
Redaktimi i fundit:

sensuu

sweet
Titulli: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

mu sme pelqen te me thone te dua perhere.......eshte sikur me te thene:ckemi ca bone mire???

me shume me pelqen :te kam xhan....dhe je brenda situates:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Nuk besoj se ju jafton kaq pak :poezi: Nje fjale e tille munde te thuhet se eshte vetem nje pike uje ne tere ate oqean :flutur:Kam pershtypjen se femrat me shume duan pune :col:se fjale :lol::lol:
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Sa kot pse vetem femrave u pelqen ti thuash cdo here te dua?
I takon qe nje cuni qe ka perkrah nje femer ti thoje andej vec nga darka ndoshta ejj pssst o cuni te dua dhe aq, hajt naten tani
mahhhhhhhhh
kur eshte nje lidhje fjalet e embla mbi te gjitha ato qe vertete i ndjen
kur i degjon ndihesh me mire, dhe jo vetem ne situata kur ke nevoje ta degjosh ti nga goja e partnerit
Nese u pelqen vetem femrave i takon qe je lidh me nje trung (per te mos thene ndonje gjeldet) qe smerr vesh nga bota :D
Por sigurte qe smjafton vetem kjo :)
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Nuk besoj se ju jafton kaq pak :poezi: Nje fjale e tille munde te thuhet se eshte vetem nje pike uje ne tere ate oqean :flutur:Kam pershtypjen se femrat me shume duan pune :col:se fjale :lol::lol:

jam me ty kitrra puna te nderon :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Sa me shum ta thoni aq me keq eshte sa me pak ta shprehni me mire eshte ;).
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Prandaj Esht Femer..... :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

po na pelqen icik te na llastoni,perkedhelni e cila fjale i kryen keta funksione me mire??Fjala Te dua...pastaj varet dhe nga shume gjera e rrethana...Mua sdo me vinte keq ta degjoja shpesh ate fjale as qe do me behej monotone,perkundrazi do me jepte me shume shtyse ta dua ate person,pasi ajo fjale eshte bere per ate person qe do....(por ka dhe raste qe keqperdoret ajo fjale,gjithsesi pak dashuri e shtirur apo e vertete si ben askujt dem...)
 

Bambolita

Reborn!!!
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

ja them dhe ma thot mjes drrek dark ... edhe pas 5 min.... c'rendesi ka se sa her? mu mpelqen ta degjoj
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

Mua tme thuash "Te dua" esht sikur po me thot "po tallem me ty "
me mir tme dhuroj nje trendafil sesa tme thot or e sec "te dua"
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Miq,shok dashamir, Pse femrave ju pelqen ti thuash cdo here te dua?
Ja psh:
1.Ne mengjes
2.Kur te shkosh per ne pune
3.Kur ta marresh ne tel
4.Kur ti shkrush sms
5.Kur te kthehesh nga puna.
6.Kur je ne kafe.

Ndersat cunat nuk e kan problem.Duan vetem te jet e dashur aktive e ashper gjat nje ushtrimi....qe e din vet.:p

Sa femra i ke pyt ti shoq lol ?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pe: Pse femrave ju pelqen ti thuash :"Te Dua"cdo here?

ja them dhe ma thot mjes drrek dark ... edhe pas 5 min.... c'rendesi ka se sa her? mu mpelqen ta degjoj
I bashkohem ksajt ktu qe vetem perla nxirrka nga goja ??????????
 
Top