Pse flirtoni?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Qe t`jem e sinqerte ne realitet ndodh jashte zakonisht rralle te bej noj flirt spontan, e te parendesishem.
Ne virtualitet,qe perfshine kete forum,flirtoj per shaka,per tip hobi me te cilin qesh dhe kaloj kendshem!!
Ama ka nje kusht,antaret te cilet ju lejoj nje konfidenc tille,jane sigurisht antaret qe per mua kane nje nivel te caktuar,sipas parametrave te mi. Kane ,konsideraten time dhe jam e sigurte qe jane tipa qe dine te percjellin flirtin,shakane pa asnje keqkuptim dhe me nivelin e duhur te nje standarti shoqeror. :))
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Ti ke 4 muaj qe shkrun Kinezçe e ste kam thene i gjys llafi mer, ti u ankove per 2 fjali.🤨
Po shihja ca postime tani, por jo vetem tani por ka kohe
E ti me thua nuk te kuptoj. Jo mor ti me kupton shume mire por puna eshte tek masa.
Te hapesh nje teme per letersi, nuk flet kush.
Te hapesh nje teme per muzike, po e njejta gje.
Aktualitet, po hic etj etj
Po si do mundeni ju te me kuptoni mua?
Do postoj pellumba, lule me miremengjes apo mirembrema dhe kenge brilante nga YouTube.
P..s. kjo quhet ironi qe eshte nje teme qe e hapa pak me lart por e sigurt shoku im qe se kupton kush.
Me gjithe respektin
 

Frank

The End!
Po shihja ca postime tani, por jo vetem tani por ka kohe
E ti me thua nuk te kuptoj. Jo mor ti me kupton shume mire por puna eshte tek masa.
Te hapesh nje teme per letersi, nuk flet kush.
Te hapesh nje teme per muzike, po e njejta gje.
Aktualitet, po hic etj etj
Po si do mundeni ju te me kuptoni mua?
Do postoj pellumba, lule me miremengjes apo mirembrema dhe kenge brilante nga YouTube.
P..s. kjo quhet ironi qe eshte nje teme qe e hapa pak me lart por e sigurt shoku im qe se kupton kush.
Me gjithe respektin
Te kaluara.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Syni me qesh e me pa e zogu me fluturu ne hava nuk ndalen mar vlla.
Une nuk flirtoj thjesht i shikoj me sy dhe buzeqesh. Jam e pafajshme smundem te ndal buzeqeshjen e syrit kur shikon naj king 🤷‍♀️🤷‍♀️
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Syni me qesh e me pa e zogu me fluturu ne hava nuk ndalen mar vlla.
Une nuk flirtoj thjesht i shikoj me sy dhe buzeqesh. Jam e pafajshme smundem te ndal buzeqeshjen e syrit kur shikon naj king 🤷‍♀️🤷‍♀️
E shof qe je ta ma lyp por nuk ta jap se jam ba xheloz por pukun
🤣🤣🤣
 

Punk1

Antarë i Respektuar
hahahahahahaha,agapi mou,pak me siper ja shpjegova qe ti je dashuria ime foreverr. agapi mou :love::love::love:
E kuptova , po pervec kesaj... nese te tradhtoja , kush tradhti do te dukej me pak e dhimbshme... ajo me nje femer te bukur , sexy , inteligjente dhe ku te shihje pak dobesi te vetja e te me jepje njefare te drejte... apo ???????
 
Top