Pse kur ndahen dy njerez, mendojne se e la mashkulli, apo fajin e ka femra?!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Ku di une ?

cuditem qe nuk paska shperthyer Souli duke mbrojtur grate ??
Apo kush e merr vesh ku qendron thelbi ktu ?
the floor is all yours :p
 

Ania

Antarë i Respektuar
Ania te kane rrembyer fiksimin? ?
O me se flirtoj ty une po hë????
Jo mi çne fixim prz por bojne si te pervelume me gjithe, dashuri osht me nji, ndersa me gjithe njesoj eshte kalim kohe dmth rruspie??????
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Akoma nk u zgjidh dilema?
E mi gra edhe po na lane do themi qe ne i kemi lene.
U bo surrati atyre me ne :p
 

Hope

◕‿◕
Loading..... .

Nervat rrafsh te lutmi shume lool
Per Zotin, si ka mundesi disa femra te veprojne keshtu?
Tani e kuptoj une pse kam mbetur beqare!
Rroft ky forum (pa ironi ee:p) qe na hap syte dite per dite!
Happy Birthday Pig GIF by Angry Birds
 

Royals

Anagapesis
O me se flirtoj ty une po hë????
Jo mi çne fixim prz por bojne si te pervelume me gjithe, dashuri osht me nji, ndersa me gjithe njesoj eshte kalim kohe dmth rruspie??????
I ka stresu covid ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
O me se flirtoj ty une po hë????
Jo mi çne fixim prz por bojne si te pervelume me gjithe, dashuri osht me nji, ndersa me gjithe njesoj eshte kalim kohe dmth rruspie??????
Jo te gjithe jane pasionantë?
Jo se dua te flas per veten, por zakonisht perpiqem ti kuptoj femrat dhe u jap te drejte edhe kur nuk kane?
 
Top