Pse kur ndahen dy njerez, mendojne se e la mashkulli, apo fajin e ka femra?!

Punk1

Antarë i Respektuar
Po sepse mashkulli e la dhe edhe pse e la ai, fajin e ka ajo!
S'do shume mend kjo pune per tu kuptuar dhe as per tu analizuar.
E ke gabim. Une u jap privilegjin te me lene. Me kete rast evitoj edhe hakmarrjet?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Nah, jane shume te dobeta per tu hakmarre.
E shikon kte ti qe hap tema pa i ndodh gje akoma, qahet per dicka qe ska gje per tu qare, imagjino ti ndodhe, vetem do qaje pa pushim.
Nuk e shikoj femren si krijese te dobet franky boy.
Eshte shume potente dhe e rrezikshme...thjesht duhet ta kuptosh dhe te marresh ate qe te takon, pa kompromise. Gjerat jane shume te thjeshta... une , ajo dhe asgje tjeter. Nese futen ne mes gjera te tjera ath fillojne edhe dyshimet... pastaj me rradhe , aludimet, akuzat .... ne fund ballafaqimet?
 

Desa

Felix - Culpa
Sa i përket titullit të temës, mendoj se rrjedh nga thënia: një femër e mirë e bie në mend një mashkull të keq. Pra ka dështuar në detyrë lol
 
Top