Pse qesh??

Gerti2

Donatorë
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.

hahahahahahahahahaha
Ik o dreq ti S"je rob :p
 
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.

e katerta eshte e fort fare
dhe kur e kupton qe je tu qesh tduket vetja budallaqe dhe skuqesh
rrin e mendon a te dukeshin dhembet e shtrrembta ose mos te ka ngel nai cop ushqimi mes dhembeve dhe ai e ka pare ! -.-"
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pse qesh??

5. E qeshme me te futme: HA-HA !

latest
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pse qesh??

Ka disa lloje te qeshmesh.
1. Te qeshme me zor : Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë Hë, Hë.
2. Te qeshme fallco: Hahahahahahha. Ahahahahahhahahh.
3. E qeshme tamam: Dalin lot nga syte pa ze.
4. E qeshme kur te ndricon fytyra: buzeqesh kur shef dike dhe nuk e di qe po buzeqesh kur e shef ate ne sy.
5. E qeshme me te futme: HA-HA !

Kaq per sot.

Shume te verteta keto Gerti.
Une ate te dyten nuk e praktikoj me te qeshur te madhe. Nqs dua te qesh kot qe t'mos e le tjerin t'ndihet keq, i jap nje buzeqeshje ama me dhembin te gjithe muskujt e fytyres, Lol, dhe kushedi sa fallco dukem.
AMa te gjitha ato lloje te qeshuras i praktikojme te gjithe :).

3&4 pastaj jane lovely..

Une para 2 netesh kam qesh aq sh, pa ze ama lotet vu me vajzen(2 vjecare pothuajse) . Po pikturonte ne nje tabele qe kemi bler dhe u largonte me penelin nga larg dhe lozte me duart si piktoret qe masin raportin. Pastaj fliste me tabelen, e i thosh: mama, dita..cantiiik.. (dmth mami ka blere dritat qe jane te bukura). pasi thote fjalen cantik(te bukur) kap bluzen e vet dhe thote: une cantik..(dhe un e bukur) e fillo pastaj, mami bukur, babi bukur, nena bukur, hahaha.. Lot nga syte gjate gjithe kohes...
 
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
mua sa raste me qeshet..dhe sa tjera jam serioz…….

kur qeshi, di arsyen.
kur rri serioz, di arsyen.kjo jete keshtu……...
 
Top