Punime nga duart tona...

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Punime nga duart tona...

...duke pikturuar syrin e Monique

do ma tregosh pasi ta perfundosh?

20150330_134242_zpsgwoqgug0.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Per 5 min kete?!

Shume e bukur.

Po aver. Pasi ngjyrosjen e kam ber me fotoshop.vec vizatimin layout me laps.
Flm!:)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Se dhe ne dime me zhgarravit me stiLolaps kot me kot:p

11117765_10152817620018526_1716167114_n.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Water color ne letter dhe gjthe te thata te ngjitura.
11156837_10152840233108526_1585852086_n.jpg

p.s. O ev, Me aq e le ti? Na sill pra ndonj punim tjeter :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Se molla te shijon me shume kur ke ndejt gjys ore me pregatit kete zog a rosak ca eshte, Lol

11167472_843551389051514_285762751_o.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Sa nervat e gjona i ke Soul. Te kam lakmi. :p

Interesant rosaku! :)

Lol,
Kur kam qene ne fakultet, nervat me te forta i kisha ne kohe provimesh, cdo gje rrija e beja vec te mos ulesha te mesoja, :p
Ne kete faze tani, cdo gje e bej me deshire, pervec kapitullit tfundit se tezes masterit, haha..
Thanx!
:)
 

Aver

VIP
Titulli: Punime nga duart tona...

Lol,
Kur kam qene ne fakultet, nervat me te forta i kisha ne kohe provimesh, cdo gje rrija e beja vec te mos ulesha te mesoja, :p
Ne kete faze tani, cdo gje e bej me deshire, pervec kapitullit tfundit se tezes masterit, haha..
Thanx!
:)

Lol

Suksese. Ti do te arrish shume Soul :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Mu prish usb-ja. Ne fakt perher me prishen kollaj duke e perdor 100 her ne dite. Dhe ja zgjidhja :D.. Me nje art marker te perfunduar gjeta rehat.. :D...
Mund ta merrni iden po e deshet :p

vg.jpg
 

Aver

VIP
Titulli: Punime nga duart tona...

Nese me degjon mua e patenton kete ide. Nuk i dihet punes.

Po nuk e bone ti do ta bej une. Me mire une sa naj kinez.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Nese me degjon mua e patenton kete ide. Nuk i dihet punes.

Po nuk e bone ti do ta bej une. Me mire une sa naj kinez.

S'me duket ndonj ide kush e di.. HIqi koken e shkrimit markerit dhe fut usb-ne.. Mah.. Pse kaq interesante qenka ? :hmm:
Hajd po pranoj tjesh ti menaxheri :p..
 

Aver

VIP
Titulli: Punime nga duart tona...

S'me duket ndonj ide kush e di.. HIqi koken e shkrimit markerit dhe fut usb-ne.. Mah.. Pse kaq interesante qenka ? :hmm:
Hajd po pranoj tjesh ti menaxheri :p..

Edhe zbuluesit e "A Post-it note" (ne foton poshte) ishin skeptik ne fillim. Sot kane qarkullim vjetor 1 milirad dollar.

PostItNotePad.JPG


Mendohu edhe nje here para se ta patentoj ne emrin tim. Ke afat deri te henen qe te mendosh.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Edhe zbuluesit e "A Post-it note" (ne foton poshte) ishin skeptik ne fillim. Sot kane qarkullim vjetor 1 milirad dollar.

PostItNotePad.JPG


Mendohu edhe nje here para se ta patentoj ne emrin tim. Ke afat deri te henen qe te mendosh.

E shof une, o ti o une do u benkemi te famshem :p..
Flsm prap :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

drita nuk eshte ne siperfaqe.jpg
Light is in the deepest oceans :d
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

shyqyr erdhi autobuzi t'shkoj te ha buk :p

testn.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Nje dhurate per vajzen qe te vare peshirin e saj te vogel, :D..

zgzz.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Kete fundjave kishim punim dore ne shtepi :p
Thote e vajza: mama dua detin. Hajd mi mam i thash se ta sjell mami detin ne shpi :p. Me nje mounting board dhe plastike ngjyre bojeqielli, :D

sea.jpg
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Punime nga duart tona...

Kete fundjave kishim punim dore ne shtepi :p
Thote e vajza: mama dua detin. Hajd mi mam i thash se ta sjell mami detin ne shpi :p. Me nje mounting board dhe plastike ngjyre bojeqielli, :D

Shiko fotografinë 27489

ky deti vec , me zuri.,..shume dallge paska lol
mos e fut gocen aty moj :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

ky deti vec , me zuri.,..shume dallge paska lol
mos e fut gocen aty moj :p

Ne fakt po te vesh re perve dallgeve qe kane marre kot ne cdo drejtim, si tsunam, kemi dhe ca shtellunga resh mu ne mes te detit, hahaha
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Punime nga duart tona...

Ne fakt po te vesh re perve dallgeve qe kane marre kot ne cdo drejtim, si tsunam, kemi dhe ca shtellunga resh mu ne mes te detit, hahaha

po po pashe edhe pulbardhat , najs najs
 
Titulli: Punime nga duart tona...

14519840_1796574143916948_6636933302229547390_n.jpg


14572428_1796574197250276_5834721175275297774_n.jpg


14650201_1796574103916952_619401564073448993_n.jpg


14642237_1796574120583617_5381980760116250820_n.jpg

Mjesi! :)
Tani nuk e di nese po e postoj ne temen e duhur...gjithsesi ja mora nje shoqe kete gjene nje dite perderisa po pastronte bodrumin e desh ta hidhte, (me keq se ata jevgjet qe mbledhin vjetersira ahah :p ) dhe uala e shnderrova ne nje komodine te thjeshte dhome.
Hera e pare qe merem me dicka te tille ne fakt dhe po me pelqen si hobi.. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

S'po di ta sjell apo jo punimin e radhes :p
 
Top