Punime nga duart tona...

Titulli: Punime nga duart tona...

Pse jo mi Soul,apo ke frike mos humbesh ne konkurence!? ahaha :p

Bjere te marrim ndonje ide e ne.. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Pse jo mi Soul,apo ke frike mos humbesh ne konkurence!? ahaha :p

Bjere te marrim ndonje ide e ne.. :)

Haha jo mi jo se ket teme e kam personalizuar :) po s'i kam be foto ala, Lol
 
Titulli: Punime nga duart tona...

Presim ne Soul! :)

Une kam bere e dicka tjeter,kesaj here dicka te vogel por qe besoj se ka dale bukur...te shoh nese marr guximin ta postoj ndonjehere..!
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Punime nga duart tona...

Kisha lexuar ne internet rreth ktyre kavanozave te endrrave kshu qe vendosa te bej dhe une nje, me materialet qe gjeta ne shpi. Ideja eshte qe te gjith pjesetaret e familjes te shkruajne deshirat e tyre per vitin qe vjen dhe ne fund te vitit te hapet kavanozi dhe te shihet cilat prej deshirave u realizuan. Kam degjuar te thuhet qe nqfse endrrat/deshirat shkruhen ne nje leter behen me te realizueshme kshu qe me pelqeu si ide. :)


jarofwishes.jpg

....kapaku

jarofwishes2.jpgPo sille mi se kush do te te shaj? Ketu po te shau kush vec une do ebej. Po e bene te tjeret mos e quaj :p[/QUOTE]

eshte sh e bukur soul.. te komplimentoj vertet... nocioni i nje bote ku ne bejm sehir mbi cdo re te zez qe na ze shikimin... telespektator!!
 
Last edited by a moderator:
Titulli: Punime nga duart tona...

Epo tani une e ti asnje krahasim,ti e ke zanat moj goce ahaha

Ah bukur,diku duket hena dhe tre dallendyshe ose pellumba qe cicerojne mbi telin e shtylles...dhe me tej horizonti qiellor i turbullt,i vrenjtur.... ,besoj ta kem pershkruar sakte sic e ke menduar fillimisht :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Punime nga duart tona...

Epo tani une e ti asnje krahasim,ti e ke zanat moj goce ahaha

Ah bukur,diku duket hena dhe tre dallendyshe ose pellumba qe cicerojne mbi telin e shtylles...dhe me tej horizonti qiellor i turbullt,i vrenjtur.... ,besoj ta kem pershkruar sakte sic e ke menduar fillimisht :)

haha sh bukur :)
esht punim i personalizuar.

zogjte jam un burri dhe vajza qe qendrojme bashke duke pare te ardhmen

Hena eshte nje verset kuranor i cili shqip perkthehet: Dhe mes jush vendosem dashuri dhe meshire! :)
Jana Sh flm :)
Mund te lexohet dhe ashtu sic e ke sjelle ti! :)
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
A quhet ky doodle-i ne viber si art? :p shkrimi pak si kembt e pules se si kemi elegant gishtat qe te shkruaj bukur, :(

16736550_10154372136213526_1207649711_n.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
A ju ka marr malli per ndonje pune dore more? :p ne cati ngjisim notes, brenda eshte per te futur clips :D

diy.jpg
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Se fundmi kam filluar te shpreh frymezimin nepermjet kaligrafise "moderne".. nuk eshte ndonje stil i caktuar, thjesht alla Soul :p

exellence.jpg
Title: Excellence
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
sa keq qe si kemi me artistet e fvse ketu :(
katia evi didi
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Pse e keni lënë pas dore ktë temën?:love:
 
Top