Punime nga duart tona...

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Qa marke esht biçikleta?
Biçikleta ishte marka Colnago që kishte mbetur gjysmë e ndryshkur në garazh, e zbertheva copë copë , bleva pjesët që nuk ishin më të përdorshme dhe i dhashë jetë të re.
Tani do t'i heqi kambion e ta kthej në fixed.
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Biçikleta ishte marka Colnago që kishte mbetur gjysmë e ndryshkur në garazh, e zbertheva copë copë , bleva pjesët që nuk ishin më të përdorshme dhe i dhashë jetë të re.
Tani do t'i heqi kambion e ta kthej në fixed.
Dhe un e kshu por firma raleigh por timon sportiv (gjysem e ndryshkur esht dhe e imja ).
 
Top