• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Puthe, shaje, martoje, harroje ose injoroje anetarin siper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

TiKu1

Antarë i Respektuar
:eek:

Kisss Vajzen se a si shpirte.
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Kiss njeren ne kerthize po me kusht qe mos kerkoje me shume. :D
 

Monique

Staf në FV.AL
Kiss njeren thote...thuje kiss moonlajtit oj ky
Po pse ne kerthize se kuptova hahahaha

E shaj dhe roncem lol
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Jo mi dreq se ty te kam shoqe, njeren... ash ajo qe une do e kiss, ti rri e shih e thuj "hypi o dreq" jo vetem kaq. LOL
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Shame se kur me shan ti me shume u shtohet dashnia zockave. LOL
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
hajde Frank se kaq e pati dashnia per mua kete...

Qylxheshe. LOL
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Had se po puthna meqe ska
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Te ai nirnal a kw ai llapush?
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Nuk shahet kjo, por ta puth kam frike se ka aktivizu antivirusin ????
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top