• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Puthe, shaje, martoje, harroje ose injoroje anetarin siper!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Jo ashtu se deri ne dark cdo kafshojn keta apo do lepijn kockat hahahahahahahhhhahhah
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Do i bleja nje qenush ^_^
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Do i jepja nje pene e te qendiste vargje me mend e shpirt!
 

Frank

Kansas City Shuffle.
@iva
Eshte e martuar se vallahi kisha per ta martu ket, nikoqire po, vajze me standarte europiane po, Gjirokastrite po, e ca do me shume nga jeta nje mashkull?! Apo nga nje femer, si eshte kjo?! :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top