Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Senseo

.
Staf në FV.AL
Alergjite qe me shkakton :p

Çfare ju ben mos te pelqeni nje person?

Ps: Tema u rihap
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mosqendrueshmeria e karakterit

U ngrohe ndonjecicke?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk me japin me efektin e dikurshem

Sa realiste je?
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Te gjithë qe i dua I kam pran. Vetëm motrën nuk e kam parë afër 2 vjet, ndoshta për atë kam nevojë më së shumti tani.

Ti?
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Nuk jam mo, atë që e lash pas është e shkuar dhe e kaluar

Sot gatova mish qingji, dhe paçe me kokën e qingjit.


Mban koha mire te ju?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
E kam te pamundur te bej planifikime te tilla, por dita dites e ndertoj.

Cila kenge po te pelqen sefundmi ?
 

Hope

◕‿◕
Kjo eshte my fav ne cdo moment of ups ose downs :p

Si ja ben te relaksohesh mbas nje dite teper te ngarkuar emocionalisht?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Te eci ose te vrapoj me AirPods, ne palester, te rilexoj ndonje liber nen shoqerine e nje konjaku dhe cigare.

Po ti ?
 

Hope

◕‿◕
1612791724411.png
Ose te loz me kalamona.... te ul mendjen e moshen tek niveli tyre.

Investimi me i mire per jeten e dit per ditshme?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top