Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Delirium

No description ...
@Arfenilla meqe ta premtova , mbone me
ec cerek ore ne kembe , shkova te shtepia e vjeter vec me tbo kafe ty , me kte rast mora dhe nje batanije se dje ngriva ??
Urdhero , te befte mire ?

9229494F-930F-4D2D-B069-657872BCA3B8.jpeg
E ke shqeto se desh harrova ???
Do me skuqesh ca patate ? ?
 

Delirium

No description ...
Ka perfunduar me kohe ...
Dole shetitje ne park sot ?
 

Delirium

No description ...
Classic shoes , ceshte ajo me maje , fshatare ?
Edhe atlete , po sa te iki shiu se na i prish ?
Shkriu bora aty ? ?
 

Delirium

No description ...
Kadaif
I ngaterron shpesh temat apo vetem kur Emocionohesh ? ?
 

Delirium

No description ...
Po shume fare , i dashuroj me shume se femrat ??
@Rina5 Jo ende , po e pres me padurim ?
E ke vizituar ndonjehere UK ? ?
 

Delirium

No description ...
Po , normale eshte ?
Te lidh puna shpesh , apo vjen per qejf ? ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top