Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Delirium

No description ...
Jo eshte heret , a do shtrihemi thuhet ?
Ke gjume ? ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ke shkul dhemb? Aman sa te keqinj jan dhe ne darke e kan qejfin :(
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Zakonisht jo por ka edhe dite qe lodhesh po gjynah mu anku.

Te mjaftojn tre ore pune?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Para 15 vjetsh edhe 14 ore.

Ka ndikuar karantina ne karakterin tend?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Jo ste besoj

Deshiron te jesh e besuar apo ste intereson mendimet e tjerve?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Noooo sjam jam gjithmon kur duhet, nuk e kthej shpinën kollaj.

Po te kesh femij per ke jeton?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sbesoj se ka enderr qe krahasohet me femin.

Ke nje ëndërr qe mund ta ndash me ne?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Skam enderra te ndaj me forumin.

Sa kohë ke pa shku ne Shqipëri?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top