Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
1 her ne vit

Mendon se nje dite do kthehesh apo ste kalon neper mend fare?
 

Rinaa

mjau
kam jetuar ca vite atje.. sme pelqen si jan bere njerezit .. nese do ikja do rrija me muaj andej e muaj tjera ne vend tjeter ..nuk rrihet gjith vitin se cmendesh lol


si te duket atje ?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Nqs thu per ktu ku jam, jam shum mir flm Zotit gjynah mu anku

Cili qytet do shkoje te jetoje me gjith qejf?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
A don me te perkund ??

Ku asht turni tret?
Aq i keq je ti kam frik se mos me kerkon café ne mjes . ?
0, sme pelqen shija me sheqer

Cfare beni kur ju nxef shefi?
Njehere me ka acaruar ( un isha ne chômage partiel pushim dmth ) e ishte i nervozuar me te tjere ...po ju ktheva e prisja noj avertissement po ne fakt qe ate dite u be gentil . Nuk uli hunden te thote me fal po ma tha indirekt .
I kam shume inat kur acarohen pa lidhje . Me te tjere ose kur kan problème te tyre personale dhe i nxjerrin nervat me te tjere.

te ka ndodh tja hedhesh kafen kokes ndonjenjeriu?:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mendoj se po


Sa filma keni shiqu me se shumti brenda nje dite apo nate?
 

Delirium

No description ...
Max dy , po kjo ka ndodhur para shume viteve .
Shkon shpesh ne Alb ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur te behen 100,000 firma tek peticioni qe eshte krijuar online , por si fillim duhet te shkoj ne parlament ose te martohem me noj 100 kilshe ?
Ke ndonje ide tjeter ? ?
Ec ktu tek une po pate €2 million net worth, dhe €1 million ti investosh ne sipermarrje Irish dhe ti japin direkt :p

Si e kalon diten tani ne lockdown?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Di un ?‍♀️ Po di qe e gere shume mire situaten . ?
Filloj vapa te ju ?
 

Delirium

No description ...
Ec ktu tek une po pate €2 million net worth, dhe €1 million ti investosh ne sipermarrje Irish dhe ti japin direkt :p

Si e kalon diten tani ne lockdown?
Aa cna the , sdashkan hic ata per nje pasport ???
@Moonlight po ?
@AnaVie Komuna Parisit ?
Shumicen e kohes ne shtepi , po dhe dal xhiro te shkurtra here pas here ?
Mbaruat pune per sot ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top