Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Jo aq se nga corona nuk ka shume ngarkese .

Merresh me aktivitete ?
 

Delirium

No description ...
Nev po , Heineken Tea ?
Do kem harruar ?
Do me falesh ? ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
cajin e pi vetem po te me thone , po vdes po pije se eshte e vetmja kure :p

E pini si dikur me buke te thekur e djathe ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
joo,qe kur kam lene cigaren jam e varur nga cajrat hahahahahahaah
sa kafe pini ne dit?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
cfare profesioni eshte ? nese ben (se kam degjuar asnjehere)
9 ore punoj

Ju pelqen profesioni juaj?
Ne France funksionere quhen ato profesione Qe kan te bejn me bashkine.:)
po shume me pelqen ..po ndonjehere them te hap Dicka timen .
Nevi po Po caj Po cdo pasdite e jo vetem nje .

Delirium ngela duke te fal . Do behesh serioz ti apo ti Nxjerr syt ???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ne France funksionere quhen ato profesione Qe kan te bejn me bashkine.:)
Pyetja ime ishte cfare profesioni keni, jo cfare funksioni
ajo puna ne bashki eshte funksion
profesion quhet ajo cka je diplomuar


Nejse

une te shkurter e pi kafene zakonisht , te shoqeruar me i bidon uje lool

Keni porosi te njejte apo i ndryshoni?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
JO se sa me sheh ma sjell , une jam nje prerje
kafe shkurter dhe i bidon uje lool


Jeni natyre e fiksuar?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo

Cila zhurme ua prish nervat ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
po me duket interesante

do me nisesh ndonje website qe ja vlen te shoh invresting?
Ta dergovane PM

Cili eshte vendi qe keni deshire ta vizitoni ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mekka, qyteti i shenjte, ndersa Spanjen dhe Egjiptin si shtete.

E perdorni fv nga celulari apo pc?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top