Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo akoma, kam nje ketu 5 metra larg shtepise dhe skam shku asnjehere, se di perse.

Pantallona te gjere apo te ngushte ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nje e gjys Shej
Delirium Jo me pelqen ti shoh si me rrin vesh pa ti ble .

harxhon shume me veshje ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Mire jam pak perturbe sot..sepse mora Nje lajm jo te mire. E Po leviz qe te humbas mendjen . Le week-end je descends encore voir ma famille .

ti si po kalon u lodhe sot ?
 
Redaktimi i fundit:

Delirium

No description ...
Desole ?
Jo u mrz ?
Gjeja pare qe do besh sa tmaroj karantina ? ?
 

Delirium

No description ...
Para dy vjetesh ?
A sduket sikur skemi ca pyesim me ndonjehere ? ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Cdo gje qe mundem kam marre kur jetoja në coté d’azur tani qekur jam ktu pothuaj asgje . Vetem Djath kackavall se ate e kam neps.

edhe ndodh @Delirium .:)

Sidoqoft nese skemi ça pyesim nuk hym ne kte teme.
Apo jo ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Mireli aty e ble gjithmone .:p Lope dmth

Saher ne vit shko ne shqiperi?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
365 dite te vitit... perjashto ditet qe dal jashte shqiperise?
Mire keni qe njehere, se nuk ju pyeta?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Mire deri para nje ore ..faleminderit qe na pyet.?

ke jetuar jashte shtetit nojhere ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Kisha ne plan ne shkurt e me Doli mufk. Nuk bej plane me se me duket me sjell ters . Po se shpejti do jem .?
Pse vendose te kthehesh ne memedhe ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Me pelqen te flas shqip... mendoj shume shqip ne fakt?
Nuk mund te mendoj ne gjuhe te huaj, pervecse kur shaj... tingellon bukur?
Po ti ca gjuhe shan?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Atje ku isha shaja shqip se sme kuptonte kush . Ktu ku jetoj Eshte mini-Albani ndaj shaj frengjisht ose gjermanisht . ?

punon , studion ? Me ca merresh ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Hic o me asgje... parazit jam... ndoniihere fishkellej, kur merzitem perplas dyer e dritare?
Ti merresh me ndonji gje?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Pune Eshte dhe ajo madje talent .?
Une ? Pune pune nate e dite .
Di te gatuash ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Gabim orto. Patjeter duart sërme i ke me thone .?
vetem te djelave ?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Po vetem te djelave... gjate javes siguroj ushqimin .... duke fishkellyer?
Po ti fishkellen ndonjihere?
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Yep vetem te djelave . Diteve te javes kendoj. ?
Te pelqen motorri ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top