Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Jo vetem nje varese dhe 3 unaza qe si heq kurre .
ben make up kur del ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top