Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Sepse I ka bukurit e veta.

Tema u rihap.


Cfar beret për dark? :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Te dyjat ..flm zot se kam njerz se me duan.

dhuraten e fundit per ke ishte?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Sa mbarova pune.
Rruges

Genjeshtra fundit qe ke thene?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Luan dhe ti?

jo shum ,ama i kam fiksim cantat

Ngjyra qe ti plq?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Roz ne tonet me te forta te mundshme.

Si reagon kur e din qe po te genjejn?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Merzitem shum,sepse automatikishte humbe besimin tek ai person..

Ka ndodhe se je zhgenjy nga dikush se ke pas besim?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Skip ?????????

Un teorikisht skam besim te asnji. Tjeter gje qe vendos ti besoj dikujt.. dhe nese ndodh qe me zhgenjen, deren e mbyll definitivisht dhe pse prap si prap sillem ne menyre xhentile sepse sme pelqen te hakmerrem.


Grindesh shum me njerzit qe do?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me njerzt qe dua?Po.

Ke shoqe qe i beson si motres?
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Motra me spiunon ke mami ?
Jo skam

Te pelqe jetesa ne fshat?
Dhe e imja ahahaha
Sot i thash : se mos mban gjo per vete eh
Vari turit ahahahah


Se di, skam provuar. Ndoshta po... ndoshta me personin e duhur. Por prap si prap jam tip qe do te levizi

Ku do doje te jetoje?
 

Delirium

No description ...
Veteriner ?
Cfare kafshe mban ne shtepi dhe a e keni vaksinuar ? ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top