Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Un skam flok me qeth ti thu me ly ???

Keni pushime qe si harron?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Jooooo ndihem shum mir me veten kshu, sdo ta kishe besuar me përpara.

Qa ka në Kosta rika?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Jo jo po si kam krejt qeros jo

Te pelqen deti apo mali
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
A pytet shkodrani a din not ??

Sa kohe ke qe punon ne punen qe po puno tani?
 

Delirium

No description ...
66 milje ne ore ?
Ne ca krahu e ka timonin makina jote ? ?
 

Delirium

No description ...
Botes i duket mrapsh se kta jane ne rregull , kshu mendoja dhe une dikur , por kuptova qe e kisha gabim ?
Sjemi ne me te zgjuar se kta qe e kane flamurin britanik te qendisur ne 20 e ca shtete ?

Nga e ke Arfen sot ? ?
 

Delirium

No description ...
Se si e ndron ti marshin me te majten dhe te duket ne regull, ti e di :p
@Arfenilla ka dal shopping sot

Ti cfare ke blere per here te fundit?

Une se nuk perdor dot te majten eci ne kembe cdo dite ose me shofere ???
Skam bler keto kohe ?
Jane hapur dyqanet aty ?
 

Hope

◕‿◕
Me shofer eee :p
Keto te ushqimeve hapur jane, e te tjerat hapur jane po ska njeri durim te hy ne dyqane ne weekend.
Si ke mesuar te ecesh me biciklet?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se si e ndron ti marshin me te majten dhe te duket ne regull, ti e di :p
@Arfenilla ka dal shopping sot

Ti cfare ke blere per here te fundit?
Ca shopping mi i kam hy shpis nga A&Zh jam lodhe jam kput
Po shopping pluhuri quhet dhe ai, pse qahesh :p e une bera pastrim :lol:

Pyetja :
Si mesuat te eci me biciklet?
Beso kembet nuk me mbajn nga lodhja?
Ti ben pastrimi po te ndimon iliazi aty..?

Ps..pasi u rrezova 10e me shum here u mesova?

ps..po nuk thuhet te eci po te ngasesh biciklet mi?

Pushim ti ?
 

Hope

◕‿◕
Ca shopping mi i kam hy shpis nga A&Zh jam lodhe jam kput

Beso kembet nuk me mbajn nga lodhja?
Ti ben pastrimi po te ndimon iliazi ty e aty..?

Ps..pasi u rrezova 10e me shum here u mesova?

ps..po nuk thuhet te eci po te ngasesh biciklet mi?

Pushim ti ?
U plac ti qe ste pelqen si flas e shkruaj une shqip :p. Po aq shkolle kam une moj, dashke dhe te dij nuanca te tilla si thuhet sakte :p
Illazi kot te qahem se goxha burre, e lau shtepine e tani po ben supe!
Pushim sot.
Ke cuar ndonje leter ne poste se fundi?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
U plac ti qe ste pelqen si flas e shkruaj une shqip :p. Po aq shkolle kam une moj, dashke dhe te dij nuanca te tilla si thuhet sakte :p
Illazi kot te qahem se goxha burre, e lau shtepine e tani po ben supe!
Pushim sot.
Ke cuar ndonje leter ne poste se fundi?
Ehhh kshtu kur punon me dy standarte?
Posht burrat se nuk din me nda drejtesi?
Do sup mos harro dhe mua..dhe icik mish?
Ps..jo nuk kam dergu?

ta dergoi nje ty?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Sup pas 3oresh?po pse kocka po zien aty mi?

tani si fillim do shkuruaj..E dashur shoqja shpresa.Uroj te jesh mir ,dhe te shihemi sa me shpejt.....pastaj gjera tjera po nuk tregohen ne publik?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top