Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Thone se bleta njerezit qe i duan dhe te paster nuk i pickon?,me pak fjale jo.Arza (si shkruhet kjo)?qindra here.
Ke ndonje fobi?
 

Delirium

No description ...
E kam rrallu nuk pi cdo dite dmth .
Te pelqen muaji Maj ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top