Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Delirium

No description ...
Edhe mua , vjeshta e dyte .
Ne cfare hemisfere jeton ? ?
 

Delirium

No description ...
Si ne : ‘ e diell ‘ ne top-channel ?
E ndjek ? ?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Pak rubrika
Ndjek me shume tv shqiptare apo te huaja?
 

Delirium

No description ...
Ne fakt nuk shoh pothuajse fare TV , ndonje dokumentar ralle . ?

Si e kalon kohen e lire ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
po,te laj e te pastroj ahahahahhaha,por mundohem te gjej e pak kohe per ndonje xhiro nga deti,apo ndonje kafe.
po ti goc e mas?
 

Hope

◕‿◕
Po isha ne shtepi te djelen me pelqen te bej brunch :) e pastaj te dal, ose nqs kam tere weekendin ja mbath qe te premten ne darke e skam me fare tradite te djele :p
Te ndihmon kush per punet e shtepise?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
joo,askush vetem cprishin ahahhahahahahahahahah.
Gatove ndonje gje sot?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Me pelqen ma shum me hanger sidomos peshk ose mish ne grill

Ku shkon aq larg qysh të premten ?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mvaret qa rruge ate te kroacis e di permendsh ajo e zvicres ma hek petllen krejt 80 ne or, me pelqen gjermani austri te udhetoj po deri ne 1mij jam ok ma shum me ik petlla ?

Ku ne itali?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Zona Liguria dhe Friuli Venezia Giulia

Nji qytet qe te pelqen ne europ?
 
Montparnasse, Montmartre, Jardins de Luxembourg,Trocadero, Versailles etj

Cili film te ka lene me shume mbresa se fundmi?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Aspakkk,perkundrazi se c`ndjej nje liri ne vetvete,sa me pelqen kur kalon e siper reve. :))
sa kohe ke qe ske hypur ne avion?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo
Kafsha e cila te frikeson edhe nga largesia?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ujku :D

Ke humbur ndonjehere ne mal?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top