Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po, besoj se i ka ndodhe cdonjerit
Tpelqejne me shume pushimet ne pyll, male e te ngjajshme apo ne qytete, jo periferi?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Rinaa

mjau
edhe un : )

e ke pare parasite ose attack on titans?
nese jo me sugjero ndonje se kemi ngel pa ide lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
edhe un : )

e ke pare parasite ose attack on titans?
nese jo me sugjero ndonje se kemi ngel pa ide lol

Jo se kam pare

"ninja go" e ke pare?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
nice .
ateher me sugjero dhe ndonje loj per fmiun ? nese esht e mundur me ndonje element edukativ :)

te lodhem? lol

per femije nuk e di, cunat e mi zakonisht e luanin (sepse tani ua kam fshire tgjitha lojerat) Minecraft, dhe Among us kur doli ne fillim. Mendova se ti do tluajsh lol
Nuk me lodhe, je mysafir i lehte me pyetje :p


Keni ngrene ndonjehere mish dreri?
 

Rinaa

mjau
kam provuar pak po ... ishte si pjat ne nje restorant .

un jo spara jam e dhene pas lojrave kto e di qe i luan dhe ky imi
flm :)
 

Delirium

No description ...
Jane .
Kjo dmth qe mos ti bejme me kto pyetje apo jo ? ?
 

Hope

◕‿◕
Jo, une se kam problem ne fakt, kur sdua te pergjigjem, kam menyra mos pergjigjem, por e kam ne pergjithsi, ndonjehere ka njerez qe i vret me keto pyetje sepse mbase smund te kene femije ose sapo e kane humbur nje... e seshte perhere kollaj te japesh shpjegime qysh e tek.

Per cfare shpenzon me se shumti?
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Kopjoj albano gogo
Shof femra e ju them poezira te tipit
Syt e tu syt e tu
Me gjith dritat qe kam pare
Te henksha byqen :p
Pini kafe apo red budh ne mengjes?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Kafe
Ngrihesh vete apo me alarm cdo dite?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
hahahaha,jo.
do ham gjona te lehta,ska gatime sonte. :p
din te gatuash?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top