Pyetje - pergjigje te ndryshme...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
noooo. :( bej perpjekje te medhaaa qe te bohem cik cokooollatt . :p
Andej nga ju ka me masa shtrenguese ne lidhje me covid?
 

Hope

◕‿◕
Po si jo, i mbrekulloj me zerin tim te afermit :p
A i vesh ndonjehere corapet qe sjane cift apo e ke mani te jene njesoj?:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
I dua njesoj :D

Ncilin muaj filloni te mos i vishni me pizhamat ?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Un sperdori pizhama perdor kanatjere 😁

Besoni se kanatjerja eshte e mir shendetin?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Pse me fut nepsin
🥲
Jo... sme jep kenaqesi shpirtetore. Thjesht 3 vjet me para me detyruan te pranoja dhe si rob me tru qe jam.... pranova 😂

Mban mend ndonje dhurat nga femijeria per te cilin cmendeshe?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Posi nji kallam peshkut qe kur po peshkoja ne liqenin e bunes rash mren me gjith kallam dhe e humba, deri ne fund te shkodres jan degju te qarat e mia 😁

Paguani babysiter?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Scema ahahhahaha
Po
babysitter e babyparking se u ktheva ne pun kur mbushi 6 muajsh. Se mos te vjen gjynaf qe sme shikonte shum ore diten... sepse per te rekuperuar mungesen, me lente pothuajse gjith naten me maximumi 3 ore gjum (te shkeputura dihet 😂) dhe nga ora 3-4 e mjesit rrinim nga salla duke henger dhe duke bo video si 2 beba te dashuruar 🥰 (ves qe nuk na ka ik)


Cmendim ke per nenat qe japin gji pa komplekse ne publik?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sme pelqen ,mjafton ti hellesh nje facolet siper e je ok

Ti se ke problem?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Ditet e para po... goxha kompleks
Me pas, sdoja me dit fare. Ka pas pi gjat gjith kohes... edhe pse nje pjes e villte sepse e egzagjeronte 🤦‍♀️ ja hoqa pastaj kur ishte 16 muajsh


Je tip qe I respekton rregullat rrugore? Apo ke koleksion privat globash?
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Deshira ime ka qen te beja nje tjeter dhe te tretin ta adoptoja (vajze, mosh te madhe aty rreth 7-10 vjece).
Por jan gjera qe nuk varen nga une dhe me shum probabilet do ngelet enderr... enderr qe me vret goxha shpirterisht por 🤷‍♀️

Cfare akulloresh mban ne frigorifer?
 

Hope

◕‿◕
Jam person matinal, kur kam orar fiks, zgjohem ne menyre spontane pa zile se me behet refleks.
Ke provuar te gjesh oren e duhur per tu zgjuar?
 

Hope

◕‿◕
30 minuta per te dal nga shtepia :p

(Gjumi ka me shume faza - gjumi i thelle (kur zgjohesh ne kete faze e ke koken mahmure) edhe gjumi siperfaqor (kur zgjohesh ne kete faze je ne regull), e mjafton te besh teste me 10-20 max 30 min para mbrapa ores qe zgjohesh zakonisht qe te gjesh momentin e duhur mos jesh mahmure :p

Do te pelqente te rinovoje nje shtepi?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Ne kte qe jetoj e kam rinovu vet 6 muj luft me hy brenda , tashi me mungojn edhe disa gjera te vogla po ja kam hellur tashme.Tashi kam mesu qa du prandaj jam duke kerku nji tjeter me qershia ne bahce 🤣

Keni mendu ndonjeher te punoni per vete,dhe qa do doje te beje?
 

A2.

Master of deception
sigurisht, kur ajo ku je nuk i plotëson nevojat tuaja...

ja vlen të migrosh?
 
Top