Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo..mendoj jave tjeter te beje nje dite njhere..

Do ikni dikun larg ju per pushime?
 

A2.

Kūki Yomenai
Sivjet ka pak gjasa

Pushimi ideal për ju sa ditë duhet të jetë dhe në cilin vend?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
15dite..dhe vende te ndryshem,sidomos te vizitoja karaibet kam fiksim..

po juve?
 

A2.

Kūki Yomenai
unë detin s'e kam qejf aq shumë, plazhet aq më pak, sidomos ato të stërmbushura... ndërsa për kohëzgjatjen mundësisht 1 vit të plotë... haha... jo, mendoj 2 javë janë mjaftë dy herë në vit, dmth 11 muaj punë është mjaftë...

po dimrit ju pëlqen të pushoni dhe ku?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Dimri nuk e kam shum qef ase edhe per pushime, nuk kam ndonje vende te veqant.

Po ti?
 

A2.

Kūki Yomenai
Dimrit më pëlqejnë vende të izoluara që shkohet atje me shumë vështirësi dhe të mbyllem dy javë pa dal...

nga vende që keni vizituar deri tani, cili ju ka lënë përshtypje më të mirë? E kam fjalën për vendet që i keni shfrytëzuar për t'i kaluar pushimet...
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Shqipnia se sa her qe shkoj mkap diarrea mduket sikur pastrohem nga toksinat,prandaj e kam edhe si nje kure pushimet ne Shqiperi.

Te pelqen me shum bregdeti me rer apo me gure?
 

A2.

Kūki Yomenai
varet për çfarë shkoj, me rërë kur dua të lahem, me gurë kur dua vetëm të qetësohem pranë detit...

çfarë të pëlqen në Shqipëri?
 

OldSoul

Plak Hesapi
A prandaj vje era trendafila halja se qeke ti? :p


Une kam dhe pak. Pastaj me duket do nisem per el se kam nje pune aty

Si po tshko dita?
 

A2.

Kūki Yomenai
Çekan dhe kaçavida

je shtatgjatë?
 

A2.

Kūki Yomenai
jo, meshkuj që mbajnë stoli janë shumë gayish

të pëlqejnë meshkuj me stoli?
 

Crown

La niña
Staf në FV.AL
varet, nese mba ore me duket ok, edhe ndonje unaze, ama veth e kshu sme pelqejne

jeton ne alb?
 

A2.

Kūki Yomenai
jo, jetoj në kos

po ti?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top