Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Se dij mbase 😅 …. Pse te pelqejne temat e mia ? Ca opinjoni ke ? (Ps te drejten dua 😝)
Me pelqejne sepse jane tema te reja dhe i ke hapur ti, ide tuat jo copy paste.
Kam vite ketu ndaj me jane be bajat cdo teme e vjeter. 😃 Plus menyra si i trajton me kujton dicka 😊 (ato 2 tema qe kam lexuar)

ngjyra preferuar?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Te qeshesh e te qash bashke me te! Dhe kur je vetem ta kujtosh sa here lutesh dhe per veten.

C'eshte jeta?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
nje udhetim qe ne pike do perfundoj per te gjithe, heret a vone

Investon shume ne njerez qe ta kane vertetuar se nuk vlejne asgje, me shpresen se nje dite do ndryshojne?
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Un dhuroj shum dashuri dhe besim por pastaj kur smarr asgje me shuhet nga pak perdit dhe nuk investoj me ……………. Po ti ?
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Po nuk fitova 3 per 1...nuk ka shanse te investoj...PRA jap 1 marr 3..kupto CDO gje ne aspektin figurativ...po ju ne cfar raporti investoni?
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Nuk e quaj investim kohen qe i jap dikujte … por i jap rendesi cdo njeriu qe me duket njeri me “zemer blu” them un . Pastaj po nuk me respektuan i harroj ………… Sa vite ke ne fv ?
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Nuk e quaj investim kohen qe i jap dikujte … por i jap rendesi cdo njeriu qe me duket njeri me “zemer blu” them un . Pastaj po nuk me respektuan i harroj ………… Sa vite ke ne fv ?
Me fal se kam gruan afer... Sa te largohet dhe pergjigjem tak fap
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
eh nuk jam e kursimtare jo,mundohem mos harxhoj por s`ja dal.
te pelqen gatimi?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po me pelqen

Shifni dokumentare?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Teper.

Cilin film po shikon?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
True story po shoh

Bie shi nga ju?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Sot ter diten.

Ke buzeqeshur sot?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Po afron dimri normale.

Pse shkruan me bold?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ku di une me esht ber fiksim ka koh

De qe mos te shkruaj me me bold?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Jo jo eshte zgjedhja jote.


Mire te shkoj dita?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Jo dhe aq mir pasi me kapi gripi sja hodha dot kte her gripit

TE pelqen te udhtosh?
 
Top