Pyetje - pergjigje te ndryshme...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Qetesi ime.pa per qetesine e ti,sdo e falja kurre. ahahahahhaha
si ja kaluat sot?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sdo mundem te pergjigjem,sepse thjesht nje inekzistent s`mund te mendoj per dicka ekzistente.
a u lodhet ne pune sot?
 
Sot isha ne pushim ore:cool:

Nese une te pyes pse han buke do te me pergjigjesh sigurisht. Pse shkon prej shtepise tende me autobus ne pune do te pergjigjesh. Po edhe udhetimi i jetes tende prej lindjes e deri ne vdekje duhet te kete kuptim apo jo? Dhe sigurisht jo me bo euro apo leke ma shume hehehe se eshte aburde vetem si mendim edhe pse shumica e njerezve 99% mendojne keshtu!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
jemii ooo :p
Si te shkoj dita sot?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
mire,ja te mbyllet te shkojme pushojme brinjet hahahahaha
a hengre ndonje embelsire sot? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne varsi situates, por kur duhet i them dyja.
U lodhe sot?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Disa pritje pergjigjesh te disa gjerave pezull qe dolen pozitive.
Cfare ore flini zakonisht?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Gjate gjithe jetes sime virtualeeee, :p me ka ndodh vetem nja dy here ti le sms seen.
Jo! si le kurre e quaj mungese respekti dhe adekuate dicka tille.
po ty te ka ndodh?
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Ribte qe behen te bezdisshem ua le seen si per tjua thene ne heshtje qe jan te bezdisur :p

Veza pulen apo pula vezen?🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
pata dhe rosa, sdiii ahahhahahaha.
Nese do vizitoje nje qytet ne Evrope per festa cili do ishte?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Greket e ke fjalen,hem varet,sa me i ulte niveli i formimit aq me injorant gjykimi.
Populli nuk eshte aq,ligjet jane shpesh,dhe disa kategori dhe jane,por Athina eshte e madhe,personalisth skam ndjer ngjyra rraciste.
a ke vizituar Romen nojhere?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jo se kam vizituar. :p
Po si ju shkoj dita sot?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Pa sheqer
Nga bredh ti?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
nzyre po pres te vijne tme marin :D

Si ke qene ti? :)
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Me angazhime, prandaj ua vonoj citimet. Na falet 😂

Ke bere ndonje plan per vit te ri?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
plan jo, por kam nja 2 gjera madhore qe duhen mbyll vitin e ardhshem dhe e di pak a shume c'me pret :D
sa per festim, jo skam plane :)

Pse na bone si e indinjume te tema aman? :p
Friends Reaction GIF by DKISS
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Hec nga mua pr festime :d

Une spara kam komentuar te tj pr krijimet, vec votoja e aq. Por me tvertet sme pelqyen sesi kishin shkruar, kur dicka eshte e bukur ta terheq syrin. Sikur sme erdhen gje!
Dhe se prisja se do marr aq kritika e sh gjera, mbase sjeni mesu me mua te flas aq “ashper” nje gje te vockel thashe. :d

Po futbollin e shef ti me? :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Po, por qe sme ec fare😂
Kush luan sot?
 
Top