Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te atyre qe sjane me po. Duket sikur i ke te gjalle kur lexon permes rreshtave...


Momenti me i bukur ne jeten tende?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kur erdha ne jete

te eshte ngulur ndonjehere gozhda ne kembe?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

te jem vetem ne oqean

ke kapur ndonjehere fiq?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

fiq nga ato qe ka dal shprehja: mos e ... me gjethe fiku

si ha shume por i ha

e dije qe te gjitha hurmat e qulleta kane krimba?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ndjek komoditetin duke u munduar mos te vishem keq

i pari fshatit apo i fundi qytetit?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

besoj se ka dicka

benzine apo nafte?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nafte...meqe kam degjuar eshte me e lire lol
a do jetoje dot pa prinderit???..........dmth ti kesh larg
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po

ke nga prinderit degjon me shume?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

mamin....i them kot ske shkuar per gazetare sepse flet shume lol
miss me??
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

tmerresisht shume

i ke ngjar ndopak mamit?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo....

do doje te kishe dashurine e jetes dhe i varfer,apo i pasur dhe pa dashurine e jetes :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

un i varfer jam me apo pa dashuri

je materialiste?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo

me mire i bukur dhe i varfer apo i pasur dhe i shemtuar lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jam i shemtuar dhe i varfer

do lidheshe me ndonje mashkull te shemtuar?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nuk e shof bukurine vendimtare pasi kam njohur dhe njerez te bukur por qe kishin nje shpirt te zi
po ti do lidheshe me nje te shemtuar :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo, duhet nje i bukur ne lidhje qe te ruajme balancen

kjo do te thote qe ti po pret per ndonje te bukur me shpirt te bardh?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

spo pres gje...varet si vjen lol

cfare mendon per nje goce qe te vardiset e para lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

mendoj qe te ka qef

cmendon ti per femrat qe vardisen te parat?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

them sa e guximshme...
te pelqejne femrat leshatore lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

varet se ku perqendrohet leshi

meshkuj me mjekerr apo te rruar?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

varet....tani ka dal nje mode qe cunat lene mjekren ....me duken sikur kane ardhur islamiket ne shqiperi

te ka ndodhur te kesh deshire te rrahesh dike nese te ka lenduar??
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo

ja ke futur ndonje mashkulli me shpulle?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo...

ke menduar ku do ti kalosh pushimet kete vit :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nje mendje e kam per selanik por mund dhe mos te bej fare

nga do ti besh ti?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

andej nga jugu ...:D
cila eshte pika jote me e forte ne karakter ??:D
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

sja kam idene

ne cfar ore fle zakonisht?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top