Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aver

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shoqe ke bo parakalim pa jap shenje. Nejse.

Nga femijeria me mungojne shume gjera, por po e theksoj basketbollin.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

s'te pashe, thash se ishte e lir rruga, nejse,
pyetje spashe gje un, dmth duhett tbesh dhe pyetje...pas basketbollit
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pyetjen e ke ne postimin 463 ;)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po ju pergjigjem iher pra te postimi 464, :D...
gjthss,

Mendoni se instamania eshte kthyer ne obsesion tek te rinjte?
 

Aver

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Instama..cka? :D

Duhet te kete shije te mire, mendoj une :p

Ju ndodhe ta fusni gishtin ne hunde sa jeni duke prit ne semafor?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo..

Ju pelqen caj..?
 

LoSsT

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo dhe aq, me kujtove dike qe njoh, ne mengjes robi nuk mer kafe po mer caj me qumesht, me heq fijen kur e shof, Lol

Sa energjik/e e ndjeni veten keto kohe... ?
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shume...pavaresisht se kam pak me teper lodhje se zakonisht. Ndoshta sepse jam ne prag pushimesh.

Keni planifikuar ndonje pushim?
 

LoSsT

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kam planifikuar disa dite, te shohim sa do mund ti realizojme

Sa e keni ndjere kete krizen ekonomike te koheve te fundit ?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sincerisht jo shume...pasi jam tip qe s'hargjoj shume,dhe kursej shume...por elhamdulilah kam edhe nje pune qe pres muaji muajin....dicka qe shumices per fat te keq u mungon...

Sa para hargjoni per nje pushim?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Harxhoj mjaftueshem ,pa nje portofol te dedikuar ...tek e fundit punojme gjithe vitin per nje palo pushime

Sa kafe konsumoni ne dite?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

hiq...se pi kafen...
po ju
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Tri deri kater ne dite (kafe turke)


Keni ngrene mengjesin?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ncuq

hani rregullishte te tre vaktet?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po patjeter (ndoshta rralle mund ta kapercej darken, por mengjesin dhe dreken assesi)


Pini shume lengje gjate dites?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

konsumoj shume uje....

cila eshte dita e javes qe mezi e prisni?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E hena...sepse dy dite te fundjaves me del shpirti nga puna ne shtepi


Po per ty?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Friday im in love :p

ben pune shpie ti?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mendova punet ne kopesht, perkujdesja per pemet, perimet dhe oborrin.


Di te gatuash ti mire?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

vezet e skuqura i qaj lol

cfare eshte jeta per ju?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sfide!


Po per ju?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

genjeshtra me e madhe qe mund te kete ekzistuar ndonjehere


sa besoni tek njerezit ne pergjithesi?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Shume (dhe kjo eshte nje e mete e madhe imja)


Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Patjeter qe po,....por i kam pritur shume normalisht , si rrjedhe e cdo gjeje qe vjen e shkon ne nje moment

Asgje nuk zgjat perjetesisht!

I vuan zhgenjimet?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po sepse jam shume i ndjeshem, tip melankolik!

Ke afinitete te vecanta?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

krijoj afrimitet kur ndjej sigurine e nevojshme....por jo domosdoshmerisht

investoni shume ne marredhenie njerezore?
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Perdor teorine e relativitetit


Plane per pushimet verore?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

plane shume ...mundesite po me bllokohen :(

ti?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

krijoj afrimitet kur ndjej sigurine e nevojshme....por jo domosdoshmerisht

investoni shume ne marredhenie njerezore?

Monique, e kisha fjalen per aftesi-afinitet dhe jo afersi-afrimitet....

Sa per kete pyetjen e fundit: Po investoj shume, sepse njeriu eshte qenie shoqerore, prandaj duhet investuar ne shoqeri.

Keni lirine e plote te te shprehurit, apo keni kufizime?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top