• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me teper ? mmmm Si ndaj dot . Futbolli me nxjerr anen e fshehur ,nervat :p Basketin e pelqej per shpejtesin dhe kreativitetin. Atletiken /vrapin /kercimet i pelqej sepse me japin emocion pozitiv ,dukem sikur fluturoj.

Cf cel ke ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ifone 5C

A te ulem tani mo, se u lodha ne kembe :p

Ti ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ulu ulu se mjaftonte, thnx shum .

xperia z

Je tip emocional ? (une them jo :p)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ne fakt me punen qe bej , me duhet ti ndaj emocionet ...por sado qe mundohem ka shume raste qe me ndikon tek emocionet.
Sigurisht qe kam, jam edhe goxha romantike... ama se kthej koken pas .

Me ben ky fakt, jo emocionale ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ketu ne fv sme dukesh se je :D Ne jet reale ,se dij, ti flet me mire :D

Cili eshte perkufizimi jot per Virtualitetin . E ndan nga realiteti me thike apo kane gjera qe i lidhin ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Varet nuk eshte ne stilin tim , por edhe mund ti/te gershetosh/etohen bashke.. njerez ka/jane edhe pertej virtualitetit.
Cudi qe te dukem e tille, ty mo... apo te kujtoj veten tende :p

Ti c'fare mendimi ke ne lidhje me virtualitetin ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Per mua nuk ndahet shum nga realiteti , thjesht njerezit ne virtual japin max e kapacitetit te tyre ,shesin edhe gjera qe si kane ,bejne ate qe duhet dhe jo ate qe mendojne ,etj . Por une jam perher i logjikes qe virtualiteti fsheh njerez pas tij dhe si i tille eshte afer asaj qe jetojme jashte tij :D
Hahahhaha mund edhe te nisem nga vetja dhe me duken te gjithe ashtu :p Por ne fakt ,di edhe tipa emocional qe qajne po ti pershendesesh apo ti thuash : jo nuk eshte kshu si e thua ti ,e ke gabim :p

Ju ka zene ndonjeher gjumi ne kinema/teater/apo koncert ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo

Qysh u gdhive sot ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Si cdo dite ,shum mir :D

Cila eshte gjeja e pare qe ben sapo zgjohesh ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Hap perdet/dritaren.. Pastaj direkt dushin.

Ti ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nje kafe k'tu afer .

C'fare kafeje pin?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sot do iki ne Pune ..

Ti?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ne pune jam ne pune do iki prap dhe nga puna do kthehem ne darke vone

Ke koleg tek puna ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

K'tu ku jam tani .. Jo .

Qysh mban koha sot andej ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Diell eshte tani, me vone te shohim :D

Cfar ke veshur tani ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Xhinse dhe nje kemishe me krahe te shkurtera. Eshte vranesire k'tu , gati per te zene shiu.
Ta sjell tek tema e veshjes :p

C'fare stili ke ne pergjithesi ne te veshur ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

leje ketu se sta ngacmon njeri mos e co nga tema tjeter :p

Sportiv

Me partnerin ecen me apo pa taka ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Qysh te rastisi, se kam prb .

C'fare shijeje te pelqen .. Tek nje femer ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Si tja ket qejfi asaj . Mjafton qe te kete cilesite e karakterit sic une i dua :D

Cfare urren tek nje mashkull/femer ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk mund te them urretje ... Por k'to lepirjet pas gishtit , nuk me pelqejne ne pergjithesi .

Ti ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Hipokriozin dhe egoizmin idiot per te folur gjithmone ne veten: Une.

Si kaluat sot?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nxora nje mall nja 4-5 mujorsh, nqs sme genjen memoria

Mesuat ndonje gje sot?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Asgje

Si pshm, c'fare ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Qe ekziston nje planet e ngjashme me token, qe kush te do te fal, qe posta hap zarfet tona, di une....secili sipas interesit.

Ke frike nga doktorat?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo

Pse/per c'fare, duhen pasur frike ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ka njerez qe kane fobi dhimbjen e gjilperat, ka njerez qe mendojne qe po hyn ne doren e atyre do dalin me kembet perpara.

Do beje bungee jumbing?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme


Si mund te pergjigjesh po per dicka qe nuk e di ca eshte?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top