• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kapaciteti per te par pozitivitet dhe aty ku ska

ke shkruar ndonjeher leter dashurie?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo

di gje pse u zhduk chati?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo,ndoshta difekt teknik i forumit.

si ju shkoj pasditia?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Sh mire flm ...

Ty qysh po te shkon darka ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo edhe keq?

Mos ke bere noj sherr keto dite?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo aspak, jam cupe e urte une :p

Qysh te shkuan pushimet ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ecin, ecin o Zane po s'pushon e s'behet rehat kurre shqiptari ;)

Mos ta ka prish qejfin kush ketej ;)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo - Jo :)

Komplekse Shqiptaresh , thuan ti ?
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Përshëndetje Zana, ekspozimin i pjesëve intime( si psh i gjoksit) në një komunitet virtual prej anës tënde( ti mund të jesh dhe djalë), e sheh si gjë normale?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ehe, tamam

O Zane, cfare dreqin ka terheqese ky forum qe s'na le te ikim prej tij? ;)
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

lene gocen... ska asigje interesante per te ven ne dukje dhe ka nxjerr sytjenat e reja
nuk e ka fajin ajo.. e ka madre natura


beson se mund te egzistoj nje bot paralele?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mundohem te mos beje nje gje te tille.

A mendoni se njerezit zgjedhin metoda interesante si menyre proteste?
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

edhe 1 shishe birre :)

din te besh spakaten ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Përshëndetje Zana, ekspozimin i pjesëve intime( si psh i gjoksit) në një komunitet virtual prej anës tënde( ti mund të jesh dhe djalë), e sheh si gjë normale?
Prsh ... Per mua personalisht nuk ka asnje ndryshim , nga fytyrat/kurrizet/kembet/floket ...kafshet etj etj , apo avataret e tjere te ndryshem qe vihen lart e poshte. Perderisa ngelen shije dhe zgjedhje personale , mua personalisht as nuk ma ngrene as nuk ma ulin moralin :)

Pra .. nese une marr nje foto sexy ne google dhe e ve ne avatar.... pse qenka prb kaq i madh nese perdor timen personale ? ( Ndersa k'te punen qe une mund te jem djale, kjo vlen per te gjithe .. perderisa jemi virtuale )
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Syve

Ti ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ehe, tamam

O Zane, cfare dreqin ka terheqese ky forum qe s'na le te ikim prej tij? ;)

Asgje mo.. te ikur jemi me kohe, kot sa shkruajme.. asgje me shume :)

Apo jo ?
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Prsh ... Per mua personalisht nuk ka asnje ndryshim , nga fytyrat/kurrizet/kembet/floket ...kafshet etj etj , apo avataret e tjere te ndryshem qe vihen lart e poshte. Perderisa ngelen shije dhe zgjedhje personale , mua personalisht as nuk ma ngrene as nuk ma ulin moralin :)

Pra .. nese une marr nje foto sexy ne google dhe e ve ne avatar.... pse qenka prb kaq i madh nese perdor timen personale ? ( Ndersa k'te punen qe une mund te jem djale, kjo vlen per te gjithe .. perderisa jemi virtuale )
Ani shumë mirë Zani. Jo ti edhe mund të e marrësh një foto nga google të zhveshur të terren, nëse administratoret e vlerësojnë se je në rregull. Në rregull je.
Sa për punën e virtualitetit, mendoj se je pak gabim për shkak se ti nuk komunikon me kompjuter por me një person përball. Në komunitete virtuale disa bëjnë lojëra të ndryshme( gjë të cilën ti je duke e bërë), dhe disa janë thjeshtë për të shprehur mendimin e tyre. Përballë ashtu si shkruan edhe në rregullat e forumit në momentin e regjistrimit duhet të kesh parasysh se prek edhe integritetin e bashkë biseduesit. Pa dashur të merrem personalisht me ty, të bëra këtë pyetje në publik për të parë nëse je Zani apo Zana.
P.s që të mos e bëjmë chit chat, e sqaruam pak a shumë. Me të mira.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Asgje mo.. te ikur jemi me kohe, kot sa shkruajme.. asgje me shume :)

Apo jo ?
Jo mi jo mua me ka nxene ngerrq e s'me le me ik ;)

A te percjelle ndjenja per tu hakmarre?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ok , Vvetone... u mirekuptuam . :zinxh:

Ne teme : dangerous- te bardhe.

Corona apo Amstel ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo

Ben vape andej nga ti ?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo eshte freskuar

si perfundim i zgjidhet ato temat me zenka?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Vete ngaterrohen e vete i zgjedhin ato .. who cares :)

Ti me lexon, mo ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Vete ngaterrohen e vete i zgjedhin ato .. who cares :)

Ti me lexon, mo ?
Jo vetem te shikoje ;)

O Zane, pse sve moj nje gure mesyshi?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk marr vesh nga gjera te tilla, mo .. :parf:

C'fare mase/modeli dhe ngjyre ma sygjeron ? :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top