Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo, fukara jam un skam cte genjej

e keni zakon te grriceni ne pafundesi?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo, aspak - vetem kush ta kerkoje.

Fukara- zemerbardhe ...apo ?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po shume :)

A ju pelqejne embelsirat?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me pelqejne me raste, jo gjithmone.

Embelsira jote e preferuar , cila eshte ?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

akullore parfe

Pendohesh kur ben gabime?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ha. Si dreqi por i them nje varja ne fund dhe kalon :p

Cfare ke bere dicka qe te ben te ndihesh krenar/e?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Krenaria me e madhe per mua jane femijet e mi...

je romantike?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ne pergjithesi shume, me pelqen te kem kontrollin ne cdo gje...

ke bere cmendurira? (nese mundesh me trego nje)
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kam bere, preferoj mos tregoj :)

vizaton/pikturon?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

per te vizatuar sa te duash qe ne kopesht ndersa per te pikturuar ncuq hahaha do me pelqente ama...

hobi juaj?
 
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te rri lol Futbolli koheve te fundit
Cka te pelqen me se shumti ne kete bote ?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

buzeqeshja :)

luan shah?
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Luaja... tani nuk mbaj mo mend.
Sa % racist/e je? Dhe ndaj kujt
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

me evidenca si kam , por jam drejt grupimeve te ndryshme te shoqerise.

shprehja ku ti gjen veten?
 

London

carpe diem
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

As n'tok as n'qill :p

Peshk apo mish?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

As mish as peshk.

Batuta jote qe ke thene sot dhe te tjeret kane qeshur?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

akoma skam thene nje te tille

i nxjer dhembet kur qesh?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ehe pak po.

Si e nise sot diten?Mire apo keq parashikohet?

P.s Gon makaroni ste kuptova
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

qetesi

zgjidh nje antar + nje kenge dhe pershendete
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jeta ime ska nje filozofi, nje nuk eshte asnjehere e mjaftushme, cdo moment ka filozofine e tij.

jep sa mundesh pavarsisht se nuk do maresh aq sa pret (e momentit)

zhgenjehesh shpejt?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nganjehere po,

Cte ben te jesh/ndihesh ndryshe na turma, apo ske nje ide te tille mbi veten?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

cdo here qe mendojme se jemi ndryshe perballemi me persona qe na thone se ngjasojme me disa persona te tjere, pas atij momenti perseri ndihemi ndryshe sepse jam gjithmone Un


ka nje arsye per gjithcka?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

padiskutim , asgje nuk ndodh pa shkak apo arsye

Beson lehte tek njerezit?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

besoj por jo fort, i le hapesire te tregojne veten

je rraciste?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

varet nga eksperienca individuale, nese ti zhgenjehesh shpesh po, nese ke qelluar ne njerez qe kane ditur te vleresojne besimin tend ...jo nuk quhet

Per fly- Jam pak :(


Mendon se shprehja te mesosh edhe nga eksperiencat e te tjerve tregon zgjuarsi eshte e vertet, apo njeriu meson vetem nga eksperiencat vetiake?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top