Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Emile Sande -Labirinth .....

Nese do ishe pije ,cfar pije do ishe ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Vodka.....

Beson ne instiktet e tua?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

sikur te isha ne krevat dhe te flija mu si qingj

deshira jote me e madhe ne keto momente me cfare lidhet?
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

qe edhe qielli po qan ndonjehere e ca te tjera ai tik tuk tik mbi asfalt me ngjan ne melodi ..
te jep melankoli apo qetesi dita me shi?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo me jep nje gjendje hutimi dhe debole..

jeni natyre lunatike?
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me raste

Keni pasur ndonjehere krize psicike kur iu eshte dukur vetja sikur i/e çmender*?
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kriz psicike jo ..qe do cmendesha jo.. por qe ndihesha bosh dhe e corjentuar dhe qe sdo kishte me kuptim asgje po.
ke siguri ne ate qe ben?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo mbi gjithcka, ose me sakte kam siguri ne ate qe bej ,pa ditur nese rezultati do jete po aq i sigurt...

sa dite ne jave punoni?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Cdo ditet e javes punoj.

Perdorni syzet e diellit ?!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk besoj

Ju pelqen Dita apo Nata ?!
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

te dyja edhe se nata me detyron ti bej shoqeri (pagjumesi)
ty?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Dita...nata me duket sikur me vjedh kohen.

stina juaj e preferuar?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Vjeshta ,stina ku jemi :D

Ke ndonje hatermbetje me dike ketu ? thuaji emrin nese po :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo absulutisht me asnje..:)
Ca ke ba Malsi si je? :)
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mirë ja po rri ne pune ,meqe nuk kam shum ngarkese ,po e kaloj me fv :D

Ket kostumin ne avatar e ke qepur apo e ke ble te gatshem ? :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mendoj qe nuk eshte i joni ,e kemi vjedh diku :p

Ca mendon per diellin ,po henen ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo...

jeni natyra sportive?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

deri diku po...deri diku jo

sa kilometra ne dite vraponi nese?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

vetem te vdekurit nuk enderrojne.....

cfare hengre ne dreke?
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

se di..sicsdi cndodh edhe me te gjallve pervec vetvetes.
ku te frymezojn keto pytje?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top