Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

dreka

dini te gatuani?
 

jana80

Super Moderator
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po dhe e bej me kenaqesi mendoj se esht art ne cete ne shije dhe estetike.
ju?
 

London

carpe diem
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Yess

What are you doing now ?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

pervecse po shkruaj ketu, po degjoj edhe muzike

Ne sa shtete kane shkelur kembet e tua?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

eh, fillova te numeroj, 12, besoj se i perfeshiva gjithe...

ju?
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

3

Gjeja qe ju pelqen me teper tek njerezit?
 

dangerous

* * *
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pastertia shpirterore ( nqs. e kanë )

Sa shpenzoni në muaj per bizhuteri ( mos llogaritni ketu
botoks e te dalurat me shoqeri ) ?
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

0 nuk mbaj bizhu.


Ju meshkujt besoni qe mund te keni miqesi me ish te dashuren tuaj sikur mes jush mos kish ndodh gje?
 

dangerous

* * *
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

0 nuk mbaj bizhu.


Ju meshkujt besoni qe mund te keni miqesi me ish te dashuren tuaj sikur mes jush mos kish ndodh gje?

Besimi im nuk me lejon të kem keshtu gjerash :)

Ku ndonjè pytje tjt . kaq interesante per sonte ?
 

dangerous

* * *
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ata janë, fali Zot se s'din ça bojn. ( e bojn me-pa vetdije)

Sa xheloz/e jani nqs .dilni e ai/ajo duket me bukur se ju?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo skam degjuar kurr per te

ma thua dot se cfar eshte?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nuk e di.

Flini heret juve?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo

eshte kombinim i mire fustani kuq me kepuce blu?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po,kur rrin bukur pse jo.

I kushtoni rendesi detajeve?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kur me duken te rendesishme

pse ke studjuar ate qe ke studjuar? gjithmone nese ke ndjekur studjimet
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

E kam len ende pa filluar mire kete pjesen e studimeve.


C'ka ju bi'e ne sy ne kontakte te pare me njerzit?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

sa here i jam pergjigjur kesaj pyetje :(
Qendrimi, opingat, duart

i je pergjigjur ndonjehere pyetjes: a te pelqejne kafshet?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ne mes..

Jeni natyre i/e ndjeshem?
 

Fly

Larguar
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo dhe aq

kerkon shpesh falje?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo .. Akoma zgjuar je?
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pershendetje :)

Kam nja 2 vjet . Do manderina? (i kam qeruar jane gati veç per tu kollofitur :p)
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Here tjeter :)

Keni dalur ndonjehere me vetedije apo pavetedije ne TV ?!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Njehere po..:p .

si po ju shkon dita?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Here tjeter :)

A jeni shfaqur ndonjehere me vetedije apo pavetedije ne TV ?!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Paska probleme int i Shqupit :p

Jo keq, uroj te vazhdoje keshtu.

Po ty ?!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top