Qeveria vendosi rikthimin e kazinove ne zemer te tiranes ?

Cfar mendoni per kte gje?

  • Po

  • Jo

  • Indiferent .


Results are only viewable after voting.
Mu per nje gjo me vjen mir qe Edi Rama per ndihmen sociale ta marri gruaja dhe jo burri.
Mir qe u mbyllen kazinot por dhe dhuna ne familje per shkak bixhozit mesa di un esht ulur dhe si pasoje nese hapem prap si bixhoze ... jan po ato bura qe marin tek shpija lekt e bukes /ndihmes sociale / pensioni / apo te ardhura tjera shtese dhe ikin per te lujt bixhoz ?‍♂️ .
Qa do sjelli kjo?
Fitime per shtetin sipas taksimeve te caktuara dhe humbje e popullit plus dhuna ne familje dhe kshu arrin ne degradim familja .
 
Mu per nje gjo me vjen mir qe Edi Rama per ndihmen sociale ta marri gruaja dhe jo burri.
Mir qe u mbyllen kazinot por dhe dhuna ne familje per shkak bixhozit mesa di un esht ulur dhe si pasoje nese hapem prap si bixhoze ... jan po ato bura qe marin tek shpija lekt e bukes /ndihmes sociale / pensioni / apo te ardhura tjera shtese dhe ikin per te lujt bixhoz ?‍♂️ .
Qa do sjelli kjo?
Fitime per shtetin sipas taksimeve te caktuara dhe humbje e popullit plus dhuna ne familje dhe kshu arrin ne degradim familja .

Pastaj do mbushen kazinote plote me gra :p
Une nja 2 here e kam provu jashte jo ne shqiperi dhe me kane ngrit zgupthi hopa se sdoja me e u shkul nga atje se do fitoja do beja namin lool

Sa per temen sa me e ndaluar aq me e kerkuar eshte. Le ti hapin kush ska men le te leje dhe breket atje.
 
Kunder!

Ktij legenit qe kemi ne per kryeminister kur i duheshin votat e popullit beri sikur i mbylli dhe u’a kaloi licensat nje dore te ngushte njerezish qe lidhen ne te gjitha anet me vellain dhe djalin e tij.

Tani qe voten popullit se ka me synim sepse e di se si do jete, afron oligarket, llumin e shoqerise dhe kriminelet me licensa kazinoje neper qendra qytetesh sepse i duhen fonde per fushaten dhe leke per te blere ca palo deputetesh qe po i perdor per te kaluar ne parlament ligje te cilat e ndihmojne te dale faqebardhe ne ikje e siper.

Me pak fjale po ndjek linjen politike te paraardhesve te tij te ketyre 30 viteve te fundit, asgje me shume.
legenit i marrsh te keqen ti jarebi se po e mori pd na hoqen prej pune ???
 
S’ka gje, Ja dhe 3000€ mikut me te fut ne pune, fillo e bej 3000 euro te tjera gati per mikun e ri. Se kshu do shkoje kjo pune e per ca kohe ne Shqiperi.?
une srrej asihere....leke skam dhan per me hy ne pune....me mik ose me parti kam hy....nga shume veta qe ishin vec un dhe nja 2 tjere mduket kane fitu ne gjasme intervista....po erdhi PD normal qe do duhet me ba leket gati me ja dhan drwjtorit te ri
 
Ishalla ben ndonje prapesi ke sahati im se kam per ta nxi! ???
skam pune me qytetin une kam vec zonen e ishullit nja 650 shpia....te ishe ktej me te gjej cdo muj i kishe ne fatur 1000-2000 kilovat hahahaha
 
une srrej asihere....leke skam dhan per me hy ne pune....me mik ose me parti kam hy....nga shume veta qe ishin vec un dhe nja 2 tjere mduket kane fitu ne gjasme intervista....po erdhi PD normal qe do duhet me ba leket gati me ja dhan drwjtorit te ri
Je me PS ti ? .. shiko se ket mandat po fitoj Salvatori ne Shengjin .. do i them me te cu me pune ne kashnjet .. tradhtar ??
 
Kusherinjt kur te fitojn Salvatori.. ndrrojn parti po he .. eshte on the top ai lol
ska nevoje me nderru parti se e kerkojne vete ....nlezhe a ligji vete ai....mka nimu itash me 1 mik temin....plus qe 1 shok tmire temin e ka vu drejtor 1 post rendsishem
 
hahahaha ai a mashtrus i madh ??? fitoj komunen ps pastaj doli me pd.....ia futen per bashkine nxorren fran frrokaj
Salvatori edhe Frani kane nje emerues te perbashket, PD. Me Kacin takuam te henen tek PD, me e bukura eshte se nuk flasim per zgjedhjet e 25 Prillit sepse jane te fituara, por mbi politiken Greke, pasi ai ka njohje te papame atje.
 
Salvatori edhe Frani kane nje emerues te perbashket, PD. Me Kacin takuam te henen tek PD, me e bukura eshte se nuk flasim per zgjedhjet e 25 Prillit sepse jane te fituara, por mbi politiken Greke, pasi ai ka njohje te papame atje.
hahahahahahahahhahaha ore salvatori eshte le e rrit ktu ku jetoj...kshuqe ktej ja njofim dhembe e dhemballe....ca politike do bej ai kur shkollen 8 vjecare e ka marr 1 vend tjeter e te mesmen 1 vend tjeter....te lartwn me leke ??? ai asht i fuqishem per mashtrime e matrapazlliqe po per tjeter gja e njof ma mire se ti
 
hahahahahahahahhahaha ore salvatori eshte le e rrit ktu ku jetoj...kshuqe ktej ja njofim dhembe e dhemballe....ca politike do bej ai kur shkollen 8 vjecare e ka marr 1 vend tjeter e te mesmen 1 vend tjeter....te lartwn me leke ??? ai asht i fuqishem per mashtrime e matrapazlliqe po per tjeter gja e njof ma mire se ti
Ahahah ti e njeh ? Une mezic e kam njoft vete e jo me ti qe ke lind neser mor ??
 
hahahahahahahahhahaha ore salvatori eshte le e rrit ktu ku jetoj...kshuqe ktej ja njofim dhembe e dhemballe....ca politike do bej ai kur shkollen 8 vjecare e ka marr 1 vend tjeter e te mesmen 1 vend tjeter....te lartwn me leke ??? ai asht i fuqishem per mashtrime e matrapazlliqe po per tjeter gja e njof ma mire se ti
Ndoshta ke te drejte, por ai Salvador qe njoh une, nje kusheri qe kam ne Athine, per nje problem qe kishte, e priti dhe ja zgjidhi problemin Kryetari Bashkise Athines. Me nderhyrjen e Kacit. Ndoshta ka dy Salvadora. ???
 
Ahahah ti e njeh ? Une mezic e kam njoft vete e jo me ti qe ke lind neser mor ??
e njof mire se e kam votu kur doli kryetar komune...une e ktejt njerzit e mi....e ne fund kur ishte me pastru 1 kanal afer toke i kishin thane qe sna len me e pastru filani...erdhi me policin e zones e ngeli si mut kur e pa qe e kane mashtru....
 
Lezha e sidomos Shengjini po luson Zotin te vijn dhe nje her ai .. po se kemi fat.. ti flet per matrapazlleqe .. gjith leihen e ka me vete pa perjashtim
 
Top